Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudá e valaki, h mi lehet a...

Bmarianna kérdése:

Tudá e valaki, h mi lehet a kutyáimmal? Mind kettőnek bedagadt az orra, az egyiknek ugy tunik, mintha taknyos lenne és rászárad az orrára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges az, hogy valami olyat szaglásztak séta közben, amire mindketten allergiásak? Minden esetre, ha nem múlik, vidd el őket orvoshoz.

Remélem, tudtam segíteni =)

2010. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem sétálunk, mert elég nagy az udvar és szabadon vannak!De azért koszi!
2010. aug. 24. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Kennelköhögés? Darázscsípés?
2010. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
darázscsípés mindkettönek egyszerre?nem hiszem, de a kennelk mindjárt utánna nézek!
2010. aug. 24. 10:35
 5/13 A kérdező kommentje:
nem köhögnek,az orrfolyáson kívül semmilyen más tünetük nincs!és ez már 1 hete!
2010. aug. 24. 10:37
 6/13 anonim ***** válasza:

hát pedig ha mindkettőnek ez van, akkor ez lehet valamilyen vírus. A kennelköhögés amúgy különböző vírusok kereszteződésének általános elnevezése, nem feltétlenül jár köhögéssel.


Embernél is mindenféle takonykórra azt mondjuk, hogy influenza, macskánál meg hogy macskanátha, de ezek ezer féle különböző betegséget takarnak.

2010. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! a megoldás antibiotikum?Hát azt nem nagyon kedvelem!
2010. aug. 24. 10:45
 8/13 A kérdező kommentje:
bár az bacira van, de ha virus legyengíti! szoval mindenféleképpen ORVOS!
2010. aug. 24. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Amik természetes gyógymódként működnek kennel köhögésnél:


vöröhagyma leves (mint természetes antibiotikum) kamilla tea (mint természetes gyulladáscsökkentő), C-vitamin, mint immunerősítő, B-vitamint, mint nyálkahártyaregeneráló.


De jobb lenne orovssal beszélni, mert ha nem ez a gond, hanem valami más, akkor csak felesleges időhúzás csak a próbálkozás.


Lázuk nincs?

2010. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem vettem észre lázat, meg jol érzik magukat!vidáman hancuroznak napmintnap! kamillával már törölgettem az orrlyukakat, de rogton lenyalják! vörösh leves, azt meg kellen, h igyák?mert az nem hiszem, h menne!
2010. aug. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!