Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fél éves Westim bejöhet...

A fél éves Westim bejöhet velem a kerti medencébe?

Figyelt kérdés

Kint van ilyen felfújhatós 90 centi magas medencénk és csak néz hogy engedjem őt is bele a vízbe.

Lenne valami baja,ha egy kicsit bevinném magammal?


2010. aug. 24. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Belefulladna, nem minden kutya tud úszni! És persze hogy néz, mert kíváncsi... ha sósavba frödnél, akkoris menne be... Én a helyedben nem vinném be, a kutya nem ember, nem hal bele, ha nem mehet a gazdájával medencébe de te tudod.
2010. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki fogja lyukasztani a medencét a körmével, de amúgy nyugodtan fürödhetne
2010. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az én westim fél a víztől de távolról meg nézi pl ha megy a fűbe a locsoló vagy stb de ha közelébe viszem fél

nem jó kutyával fürödni... -.-

2010. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én labradorom is fél a slagtól, locsolótól, szökőkúttól, de a tavakért, folyókért él-hal, imád úszni.

Vidd be nézd meg hogy reagál, ennyi. Ügyelj rá h ne legyen rossz élménye, ha most először fog úszni. Az viszont igaz h kilyukaszthatja a medence falát. Inkább valami természetes vízzel próbálkozzatok először.

2010. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is mindig belejon a kutya a medencébe.es nálunk is gumimedence va.ha figyelsz arra hogy ne menyen a szélihez tartod ot a felszinen csak egy kicsit uszon akkor szerintem semmi gond nem lehet.
2010. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hááátt én nem igazán vinném be a kutyámat a medencébe,főleg ugyhogy én is ott fürdök vele. Kitudja milyen bacilust kaphatunk el tőle,vagy esetleg fertőzést. Lehet szeretni a kutyát,csak ne vigyük túlzásba. Főleg ha után még nem cseréled ki a vizet,és utána fürdik még valaki.Áhhh inkább gusztustalan. Szerintem inkább vidd el egy tóhoz vagy valamibe fürdesd meg amibe tud úszni.
2010. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bevittem a westiemet. Nem 90cm magas de nemér le a lába. És én ültem a medencében pőmeg az ölemben max néha usott de a szélénél megfogtam. Tuti semmi baja ne m lenne, de ne engedd el legeen az öledben végig, és fürdés után töröld meg.
2010. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk nem gumi medencénk van de a havanesem szokott bejönni velem. Mert oda jön és beleugrik. Bleenem hal de vigyázz, hogy meg ne fázzon mert hiába van nyár...De igazábólnem higénikus...Mi utána egyből engedjük le a vizet...Hiába kell 1 nap de inkább kibírom mert az nem istudom milyen. Tóban szoktunk csak együtt fürdeni mert messzire egyedül nem megy...Szerintem inkább tóba vidd és akkor bemész vele.
2010. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!