Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának bármiféle bajt...

Egy kutyának bármiféle bajt okoz(akár mentális), hogy délután 4-5től van vele foglalkozva de akkor kiadósan? Addig viszont van egy nagy udvara ahol vannak játékok amivel letudja foglalni magát.

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:
A kiadósan az azt jelenti hogy nap végére enni marad energiája.
2021. máj. 22. 15:14
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Időben mennyit jelent ez a foglalkozás?

Egyébként hiába teszel ki játékokat, ha nem rágójáték kölyöknek (akit meg nem kéne ugye kint tartani), akkor majdnem biztos, hogy nem fog egyedül játszani vele.

2021. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2,5-4óra és rágó játék, nagytestű 8hónapos.
2021. máj. 22. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz semmi baja, lényeg, hogy törődj vele és szeresd,egy kutyán látszik, ha jól érzi magát és ez a fontos
2021. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem kifejezetten aktív fajta, akkor ez az idő rendben lenne, viszont hogy kölyökként kint van, az nagyon nem ideális szerintem.... Ráadásul ilyenkor tanulja meg az összeszokást még veletek, szóval így messze nem lesz meg köztetek a kapocs sem, nem lesz sose bensőséges a viszonyotok.
2021. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez most lett így 2hete 5hónapig egész nap vele voltam és foglalkoztam vele, de mivel 3Hét múlva nyár így vissza áll az előző felállás. A kutya pedig jól érzi magát,amikor nem vagyok itthon pihen a helyén, szaglászik,játszik.
2021. máj. 22. 15:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Bensőséges viszony alatt mit értesz?
2021. máj. 22. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért szép ez a topik, mert itt sokaknak 48 óra jut egy nap csak arra, hogy a kutyával foglalkozzon, a legdragabb kaját vegye meg neki stb,miközben mindannyian tudjuk, hogy ez nem a valóság. Nekem is van kutyám, nem is egy, és tiszta szívből mondom, hogy jól érzik magukat, de amit itt ír nem egy ember, túlzó elvaras egy gazdi felé. Tegyen meg érte mindent de ne essünk át a ló túloldalára, egy kutyának nem egy mindenkinek megfelelő idegbeteg gazdára van szüksége. Szegény kérdező is itt stresszel, de páran csak ratesznek meg egy lapáttal.
2021. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Bőven jó.
2021. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Bőven jó. Eddig kb. az összes kutyánkkal így volt. Reggel munka előtt be lehet még tenni egy rövid foglalkozást, de ennyi időt abszolút elvan egy kutya egyedül is. Az emberek nagyrésze így oldja meg, nem kell az álszenteskedés. Kivételt képez, ha valakinek ez a munkája, hogy a kutyáival dolgozik vagy mondjuk home officeban vagy nagyon rugalmas munkaidőben van. De valljuk be, Magyarországon nem ez a jellemző.
2021. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!