Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van különbség a különböző...

Van különbség a különböző színű labradorok között?

Figyelt kérdés

Van jellembeli különbség?

Milyen nevet adnátok egy

-fekete

-barna

-Arany színű fiú labinak?



2021. máj. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem számít a szinuk, de jellembeli kulonbsegek termeszetesen lehetnek fajtan, vagy almon belul is, embereknel sem ugyanolyanok a testverek. Lehet az egyik lustabb, a masik dominans, makacsabb, van amelyik mindenkivel baratkozik, van aki visszahuzodobb.
2021. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én két labradort ismertem közelebbről. Az egyik egy fekete színű volt, rettentően lusta, magának való és egy arany színűt, aki közepesen volt aktív, de imádott játszani (sajnos az utóbbit ok nélkül megmérgezte egy paraszt, még csak ki sem derült, hogy ki).

Szerintem nem a szín miatt volt így, csak egyszerűen minden egyed más. Azt válaszd, amelyik neked jobban bejön külsőre és az is sokat segíthet, ha megismerheted mielőbb megveszed/befogadod, így meggyőződhetsz arról is, hogy a személyisége legalább annyira szimpatikus a számodra, mint a külleme.

Akár egy párkapcsolatnál. Nem csak a külső fontos. :D

2021. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a színük.

Ez olyan mintha az emberek közt hajszín alapján próbálnál különbséget tenni.

2021. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A barnák közt gyakoribb az epilepszia, dp és mindenféle betegség. Az oka egyszerű, a barna szín a recesszív, viszont a divatos is.
2021. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fekete: Kávé, Negró

Sárga: Kifli, Zsömi

Barna: Csoki, Mogyi

2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

Igen, van, méghozzá elég sok.

Egy kutyakiképző barátom magyarázott róla még évekkel ezelőtt.

2021. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind egyforma, orultek, imadjak a pocijukat es allandoan a nyakadon vannak:)))imadnak felfedezni, szetszaglaszni mindent es kiskorukban rombolni:)

Minden nap van a labi 5 perc, amikor a kutyara rajon az otperc es nyugalmi allapotbol energiabomba lesz es eszetlenul rohan fel le. Ezt minden labinal lattam, tobbet ismerek, az enyem is az.

Imadnak lustalkodni, enni es meggyogyitjak a lelked. Terapeuta kutya kepessegeik vannak meg tanittatas nelkul is beledlatnak.


Vannak kulonbsegek is azert a karakteruk miatt es nem szin miatt. De sztem tobb hasonlosag.

A betegsegek is ugyanazok, de hallottam tobb helyrol, hogy talan a csokibarnak erzekenyebbek a gyomrukra. Nem tudom mennyire hiheto.

Szerintem mindegyik gyonyoru.

2021. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!