Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoba kennel,fémketrec vélemén...

Szoba kennel,fémketrec vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kutyámnak egy szoba kennelt.Mik vele a tapasztalataitok,szereti a kutya?

Hordozni is kényelmes benne (már akinek hordozós van)?


Egy kb 10 kilós kutyának mekkora kellene,hogy kényelmesen elférjen benne?



#kennel #ketrec #Fém ketrec
2021. máj. 23. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van. Pici kora óta használjuk, szereti. Nekünk 20 kg-s a kutya, eleinte M-es volt, most L-es van. Én a kicsinek is min. M-est vennék. Hordozni nem lehet benne, hacsak nem annyira, hogy amikor autópályára megyünk, betolom a hátsó ülésre, és abban utazik. De otthoni használatra minél nagyobb, annál jobb, akkor is, ha nincs benne sokat. A mienk kicsi korában pár órákat volt benn, amikor egyedül hagytuk, meg éjjel, most már csak kivételes esetekben küldjük be, ha valamiért nagyon felhúzza magát, ott gyorsan lenyugszik, meg ha fél, akkor ő kéri, hogy bemehessen.
2021. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez a kérdés ilyen együgyű módon nem merül fel, hogy "szereti-e a kutya". A Te dolgod hogy megszerettesd vele és pozitív asszociációkat alakíts ki a kutyában a kennel vonatkozásában, magától nem fogja szeretni. De igen, meg lehet szerettetni vele, és ha jól csinálod akkor a hálószobájaként fog rá tekinteni és szívesen tölt ott időt.


Akkora kell neki, hogy kényelmesen fel tudjon állni és meg tudjon fordulni benne, de nem kell túl nagy, hogy ne tudja az egyik sarkát wc-nek használni.

2021. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jól van,kössz szépen Emese akkor pontosabban fogalmazok neked,mert b*szottul irritál az okvetlen kioktató stílusod.

*A ti kutyátok megszerette?

Nem mindenki kutyája szereti meg szoktatás ide vagy oda ha kényelmesebb volt végül mellette heverni mint benne legfeljebb akkor mászik be az ilyen kutya,ha beküldöd.

A kérdés arra vonatkozott,hogy X ember kutyája a mellé/máshová fekvős maradt-e vagy megszerette és bele jár aludni,mint fekhelyébe/kis szobájába.


Komolyan,hogy mindent részletezni kell,mert jön egy okoska ilyen paraszt módon oda bökni a hülyeségeit..:D


Nyílván nem fogja magától tudni,hogy az a ketrec micsoda és megszoktatni/megkedveltetni kell vele mint a fekhelyet.

Ennyire hülye azért nem vagyok,szimplán egy kis véleményt kértem a termékről.:D


Az elsőnek köszi. :)

2021. máj. 23. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első kivételével minden kutyámnál használtam és az ideigleneseknél is, szerette az összes.


Sose csináltam körülötte nagy fesztivált, mikor jön egy kutya rögtön berakom, pár óránként pedig kiveszem és foglakozok vele, szerintem nem is gondolják, hogy lenne más alternatíva, próbálok következetes lenni. Mikor már nem feltétlen tartottam szükségesnek, akkor is belefeküdtek a kutyák, még, ha a másik szobában is volt :).


Neked gondolom már megvan a kutyus, így kicsit nehezebb lesz... Nagyban megkönnyíti a dolgot, ha minden puha, fekvésre alkalmas dolgot elpakolsz és a kennelben lesz csak pihe-puha ágyikó, így magától is szívesen megy majd oda, később pedig megszokja és mehetnek vissza a szőnyegek a szobába.

Ami jó méret szobakennelnek, kézben hordozgatónak kb alkalmatlan, mert túl nagy. A lényeg, hogy kényelmesen tudjon benne feküdni, el tudjon nyújtózni, egy 10 kg-os kutyának szerintem minimúm 50x60-as, a méretek persze márkánként változnak.

2021. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, kis nyuszika, ha csak oltogatni tudsz, de egyébként ennyire kis egyszerű lény vagy, inkább menj máshova.


Bármelyik kutya, ha az első időszaktól a szobakennelbe szoktatják, megszereti, de legalabbis megtanul benne pihenni. Kár baromságokat kérdezni, hogy "szereti a kutya a szobakennelt?" Mintha azt tenném fel kérdésnek, hogy szereti-e az emberi faj a spagettit...

2021. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Nekunk az amstaff megette a szobakennel femzarat belulrol,amikor be volt zarva.

😂


Azota se ertem ra megreklamalni a 42 ezer forintos ketrecet.


Azota rajottem,h az hianyzik,h mellettem aludjon.



Meg rajottem,hogy ami nincs a szekrenybe vagy 2,5 meter folott,az kicsi darabokban vegzi,ha olyanja van. 😂


Arra megyek,h faradt legyen(rendszeres sport) . Az a legolcsobb.

2021. máj. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

110x60(ez az adat sajnos a mosatáskor kijött,csak a 110x van ott az is halovány..:D) méretű fekhelye van.Nincs oldalpárna vagy magasítás/perem/keret körülötte,így szerintem "matracnak" bele nem lenne rossz,ha találnék egy jó méretet.3x is elfér rajta talán egy ekkora ketrec is megteszi.:D


Az 50x60 ahogy nézem XS-es méret, valahol S-es.Nekem akkor ehhez a fekhelyhez minimum egy L-es fog kelleni.

2021. máj. 24. 08:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!