Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalú kutyát szeretnék...

Munkavonalú kutyát szeretnék venni! Hogy mutatkozzam be a tenyésztőnek? Mit írjak magamról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le mire kéne a kutya,hogy hogy foglalkoznál vele,milyen körülmények között élne nálad.
2010. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki munkavonalú kutyát szeretne ott a tenyésztők szeretik, ha már az adott munkában/sportban van tapasztalatod, és nemcsak azért szeretnél munkavonalút, mert az jobban tetszik. Én anno küldtem magunkról videót, az akkori kutyámmal való munkáról, versenyről. Mindenképp vázold az elképzeléseidet, hogy miért akarsz munkavonalú kutyát, miért tőle és ha már munkavonalút szeretnél akkor valószínű h nemcsak "valamilyen" munkavonalút, hanem van egy konkrét kan vagy szuka akitől te kölyköt akarsz, miért tőle stb. De nagyon nem érdemes túlspilázni - egyszerűbb a dolgod ha magyar a tenyésztő, de akkor se dől össze a világ ha külföldi.

Milyen kutyát szeretnél? És honnan?

2010. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
94%

Szerintem ugyanazt, mint bármilyen más vonalú kutyánál:

Jónapot Kívánok!

Kovács Béla vagyok Budapestről.

Imádom a texasi kopó fajtát, az Ön kutyái meg különösen tetszenek. Érdeklődni szeretnék, mikor születnek majd Walkernek kölykei és lehet-e előre lefoglalni egy lila-fehér kan kutyust, mert nagy Újpest drukker vagyok.

A kutyámmal szeretnék vizimentő és hegyiterelő versenyeken részt venni, amiben már van némi tapasztalatom, ezért is szeretnék egy ilyen fajtát, mert úgy tudom, ők mindkettőre alkalmasak.

Jelenleg van egy téri terrier kutyám, vele is járunk versenyekre, nemrégiben teljesítette a Z89 hajtóvizsgát 99%-os eredménnyel. Nagy kertünk van, de a lakásban alszik éjjel a kutya a saját kosárkájában.

Sok mindent szeretném még kérdezni a fajtáról, mert Ön biztosan többet tud, mint amit a könyvekben eddig olvastam.

Tisztelettel: Béla


(A fajták és a munkatípusok tetszés szerint variálhatóak)

Sok sikert!

2010. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akiteki, ez nagyon viccesre sikerült, kaptál is egy zöld kezet :) A te szavaiddal élve lefordultam a székről a röhögéstől, köszi :)
2010. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!