Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorki kutyák korrekt àron?

Mini yorki kutyák korrekt àron?

Figyelt kérdés

Mini yorki kutyát keresek Szabolcs-Szatmár-Bereg megye és Borsod-Abaúj-Zemplén megye környékén.

Ha valaki tud esetleg normális oldalakat is azt megköszönném!

Sok oldalt találtam de egyik sem vàlt hasznomra.



2021. máj. 25. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Olyan fajta, hogy mini yorki, nem létezik.


A szaporítók által nevezett mini, extramini, meg k*rvamini yorkik a yorkshire terrier fajta standardból kiesnek.


Mivel sajnos kelendőek, így gyakran beltenyészettel, éheztetéssel érik el a pénzéhesek, hogy "mini yorkit" gyártsanak, ezek nagy arányban betegek, vízfejűek, vagy később derül ki, hogy nem csak hogy nem mini yorki, de még csak nem is yorki.

2021. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Olyan nincs, hogy mini yorki.

Az 1es jól össze foglalta.

A rendes "standard" yorki 150ezer Ft körül mozog.

Ez egy fajtatiszta yorkiért korrekt ár.

Belinkelem neked a Magyarorszagi tenyesztoket.

2021. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
2021. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy ismerősömnek kellene yorki,ő mondta ezt a mini yorkit,én nem nagyon értek hozzájuk,ezért nem tudtam,hogy olyan nincs!😅. De legalább ma is tanultam valamit:).
2021. máj. 25. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező,ha mindenképpen yorki kutyánál maradna akkor kennelt kell keresni.A tenyésztők rendelkeznek kennellel,a kiskutyáik pedig mind ellenőrzött és papírozott egyedek.
2021. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
#6 az utolsó sort úgy olvastam, hogy panírozott egyedek.
2021. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Freddy pont elveszett a Harmashatarhegyen (a kep alapjan szep kiskutya volt). Menj a repuloter kornyekere es keresd meg a kiskutyat ... maris lesz egy kis yorkid. Siess, mert lakik egy bazinagy roka a kornyeken ... yorki nem sokaig lesz megtalalhato.
2021. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hatosnak igaza van,őszintén szólva,félve is tettem fel a kérdést:P.

Tényleg nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat<3

2021. máj. 25. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!