Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám kis helyiségben...

Ha a kutyám kis helyiségben van (pl. teraszon) bepisil. Autóban is ugyanígy viselkedik. Mi lehet a probléma és ha lehet, hogyan tudom leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
Amikor oltásra visszük a kutyusom autóval nagy a valószínűsége, hogy bepisil. Eddig soha egy kutyám sem volt ilyen, így sajnos nem tudom miért teszi ezt.
2007. dec. 23. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák általában azért pisilnek be olyan helyre ahol nem szabad mert félnek, szerintem próbáld meg hozzászoktatni az autóhoz, ha van egy kis időd, akkor otthon ülj be vele, csak egy rövid időre simogasd és játsz vele egy kicsit a kocsiban, és akkor a jóval fogja párosítani az autót és nem csak a "gonosz" állatorvossal való találkozással!::):)
2007. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!