Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minosegi lazacolaj-kaps...

Milyen minosegi lazacolaj-kapszulat adjak a kutyamnak?

Figyelt kérdés

Folyos allagut hasznalunk, de ossze vissza csurog csepeg. Szeretnem lecserelni kapszulara, de kutyaknak valot nem talalok. Legfőképp jo minosegut keresek, nem szamit az ar.

Csakis embereknek valot talalok kapszula formában, ezeket a zseleseket, bioban biztosan jo lenne kutyaknak is, hiszen ugyanaz van benne csak jobban bevizsgalt az olaj.

Szerintetek adhatok ilyet kutyanak?

Es mi szerint kellene adagolni?

Pl a kutyalazacolajra ra van irva hany ml kilonkent. De az embereknek valonal mar kapszula szerint van irva.



2021. máj. 26. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi pumpás változatot adunk kutyának lazaolajat és nem csurog összevissza,hanem kényelmesen tisztán adagolható: [link]
2021. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom milyen lacazolajat hasznalsz, de a mienk nem csopog, pumpalok neki 3at a kajara, es visszarakom a konyhaszekrenybe, ahol a kutya cuccait tarolom, nincs egy csepp sem mellette. Volt mar Farkaskonyhas, az szinten jo, most a kedvezo ar miatt Sam's Fieldet rendeltem, ez is teljesen jó, minosegben is.
2021. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Enyem is pumpas, de kapszulat (gyongyot) keresek.
2021. máj. 26. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:

En human halolaj kapszulat hasznalok mar evek ota ... Jutavit Omega-3 1200mg halolaj + E vitamin ... ez van rairva ... en ezt adom, a kutyam meg imadja :)

[link]

2021. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én olyat adok, ami nem csak omega 3, hanem 6 és 9 is benne van:

[link]

2021. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az utolso ketto amit irtatok halolajak, nem konkretan lazacolaj. Egyebkent van human lazacolaj is kapszulaban, csak nem tudom hogyan kell kutyaknak adagolni. Es az adagolas nem mindegy. Ha tulleped hasmenese lehet vagy hanyingere.
2021. máj. 26. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru, megnezed hany milligrammot tartalmaz egy tabletta, es melle elolvasod a kutyaknak valonak az adagolasat es hatoanyag tartalmat, majd egyenes aranyossagban kiszamolod.
2021. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen pumpás változat volt ami csurog összevissza?
2021. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Britcare. De a legfobb problema, hogy a kutya ugy nyalja a tanyerjat hogy vegul az olaj mind benne marad.

Izuletvedovel is attertem a ragogumisra, az olajos fele mindig benne maradt a taljaban.


A britcareen csak az van irva hany ml-t kell adni a kutya sulya szerint..azon kivul, hogy 1 ml mennyi gr lazacolajat tartalmaz azt nem tudom. De kulonbozo lazacolajbol kulonbozo dozisok kellenek, es foleg emiatt se tudom ha kapszulasat adnek, akkor mennyi gr legyen benne.

2021. máj. 26. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem állatorvos ebben biztosan tud segíteni. Vidd dokihoz kapszulás változatot dobozával együtt és meg fogja tudni mondani hogy abból mennyit kell majd adni.
2021. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!