Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen lenne egy...

Szerintetek milyen lenne egy kangal és egy akita keveréke?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
katasztrófa
2021. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Na ha a staffi és kuvasz nem jött össze, akkor jön ez?

Elég gyanús hogy tényleg kutya viadalokra akarsz kutyákat szaporítani, vagy csak polgárpukkasztásból csinálod. Ha utóbbi, akkor nagyon unatkozhatsz.

2021. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
2021. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen keveréket találsz menhelyen is, más keveréket is, ne szaporíts keveréket azért, hogy kipróbáld! Születik 8-10 kiskutya, és keverék kutyáknak nehéz gazdit találni. Van így is sok a menhelyen. Ha még új fajtát akarsz létre hozni, akkor ne itt okosodj. Min 20-30 év, mire elismernek egy új fajtát, kell hozzá minimum 1000 egyed 8 különböző vérvonal.
2021. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Akita egy normal kutya, a kangal nagyobbacska ... lenne beloluk egy orias schnauzer meretu valami. Szerintem nem lenne valami nagy szam ... jellemben meg semmi kulonleges nem tortenne, a kutya olyan lenne amilyenre a gazdaja neveli.

Akita porgos kutya, a kangal lomha ... fene tudja melyik ver dominalna a kutyaban. Akita vegul is vadaszkutya, a kangal pasztor kutya ... ket meroben ellentetes mentalitas.

Nem gondolnam, hogy okos parositas lenne az akita-kangal.

2021. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Akita nagy és óriás méret közt van de majdnem talált.egy kan kutya marmagassága elérheti a 70cm-t.Az kb egy nőstény kuvasz/kisebb kan kuvasz mérete.Csak hogy legyen mivel hasonlítani.


Nagy,agresszív (kifejezetten!),nehezen kezelhető és végtelenül makacs.Minden tiszteletem a jól nevelt Akita gazdáknak.

Vadász kutya volt most talán őrző-védő feladatokra használhatják (de csak tipp,nem tudom pontosan ezt sem).Az ösztönei jó erősek lehetnek.


A kangal meg egy teljesen más kategória.Az egy négy lábú terminátor kb semmilyen gazdának nem való véleményem szerint,de persze ez nem jelenti,hogy ne kéne tartania egy erős kezű,tapasztalt gazdinak.:D

Szerintem 60-65kg közötti súlya simán van egy Kangalnak.Hozzá van egy hatalmas feje,egy 70-75 centi marmagas teste..ember legyen a talpán aki vissza fog egy tiszta erőből előre lendülő Kangalt.Nekem a magam 60kg-jával még egy próba se kéne.Kötélhúzó versenyen egymaga nyerne azzal a nyers erővel ami benne van.


Szerencsére őrkutya,így nem nagyon lehet városban tartani.Nem szívesen futnék össze vele.



Ennek a kettőnek a keveréke? Hmm..vadászkutya ösztönökkel ellátott hatalmas,súlyos,agresszióra nagy eséllyel hajlamos őrkutya.

Kössz nem,külön-külön is elegek..:D

2021. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!