Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő benne milyen fajta lehet? ☺️

Ő benne milyen fajta lehet? ☺️

Figyelt kérdés

Itt a kép róla:

[link]


Egyébként azon gondolkodunk, hogy befogadjuk. Meghalt a gazdija és azóta ott várakozik a kórház ajtajában a gazdijának a többi tagja lemondott róla. :(

Én meg 2,5 hete vesztettem el a kiskutyám, akivel felnőttem. Persze van másik kutyusom is. Nem tudom, hogy mennyire jönnének ki egymással. (igazából a képen látható kutyus miatt, mert nem tudom hogy mennyire szocializált)

Ti mit gondoltok? Érdemes lenne megpróbálni össze szoktatni őket?



2021. máj. 26. 23:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha az számít valamit, akkor egy 5 éves dobermannunk van.
2021. máj. 26. 23:06
 2/15 anonim válasza:
89%
Mindenkèppen, de elötte kikernèm egy szakember-állatorvos pl.- vèlemènyèt,és ha engedi, mindenkèppen fogadjátok be ezt a kis aranyost!
2021. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Gyönyörű kutyus.

Nem igazán értek hozzá ''milyen fajta van benne'' ,de szerintem adj neki esélyt.

2021. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Sztem kutya.
2021. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy igazi utcai vegyes. Aranyos.
2021. máj. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ebben még macska is lehet,meg tulipán.
2021. máj. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Ő egy standard keverék :D


Egy próbát mindenképp megér az összeszoktatás.

2021. máj. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

Howavart!

Ha ellenkezo nemu,akkor osszeszoknak. Csak ne a sajaf teruletsteken/kertetdkbdn/hazatokban ismerkedjdnek meg!! Tobbszor menjenek setslni sgyutt az utcara. Ott rogton latszik,h baratsag vagy harc lesz.

2021. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
83%
Keverek. A keverekek altalaban sokkal egeszsegesebbek, mint a fajtisztak. Erdemes veluk egyutt elni.
2021. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképpen megpróbáljuk összeszoktatni őket. Ha nem sikerül, akkor keresünk neki egy olyan gazdit, akinél jó sora lesz. ☺️

Először úgy gondoltuk, hogy a mi kutyusunkat oda visszük a kórház kerítéséhez (mert annak a szegény kutyusnak még póráza sincs),hogy semmi képpen se legyen harc kettejük között. Aztán majd meglátjuk, hogy hogyan reagálnak egymásra.

2021. máj. 27. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!