Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának adhatok Linexet?

Kutyának adhatok Linexet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Aztán minek?
2021. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mikrohullámú sütőt is adhatsz neki, csak semmi értelme.
2021. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell? Normaflore-t mar javasolt az allatorvos antibiotikumos kezeles melle, de Linexszel nincs tapasztalatom.
2021. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos nem itt kérdeznék erre rá, névtelen, arctalan, anonim emberek anonim közösségében/közösségétől(a közösség is rossz szó, mert semmiféle közösség-érzete nincs itt az embernek, mindannyian egyedül ülünk a doboz előtt nagy magányunkban) , hanem olyan állatorvosnál, akinek neve, állatorvosi azonosító száma (pecsétje) van, aki tragédia (állathalál, csúnya hivatalos terminológiával élve állatelpusztulás, állatelhullás) esetén számonkérhető, meghurcolható, akár bíróságra is citálható.


Annak engedélyének hiányában pedig a leghatározottabban NEM adnék neki.

2021. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy normaflore-t szabad adni, de nekünk most Linex van itthon csak, ami ugyanúgy probiotikum.

Hasmenése van, étvágytalan, tegnap voltunk orvosnál, de ezt elfelejtettem megkérdezni, hogy a Linex is jó e, most meg még nem értem el telefonon, hogy megkérdezzem, gondoltam valaki tudja, aki volt már ilyen helyzetben.

Köszönöm.

2021. máj. 27. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Telefon meg nyilván nincs.
2021. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: "most meg még nem értem el telefonon"
2021. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam:

[link]


"A Linex kapszulák alkalmazása helyreállítja a bélben lévő mikroorganizmusok egyensúlyhiányát és segít fenntartani azt, ha például antibiotikum kezelés folytatódik. A gyógyszer teljesen biztonságos, és nem okoz mellékhatásokat. Bár ez az emberek számára készült, de ez a helyzet, amikor a gyógyszert univerzálisnak lehet nevezni. Tökéletes kutyák számára."

2021. máj. 27. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát nemtom, én egy ilyen gépi fordítású valamiben nem bíznék. De érdemes lehet angolul rákeresned (nem ennek az oldalnak az eredetijére, abban sem bíznék, hanem más forrást).
2021. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!