Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyesmi rövid pórázt árulnak...

Ilyesmi rövid pórázt árulnak a fressnapfban? Vagy más hordozóba valót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]


Erre vonatkozik a kérdés.


Vagy ha valaki tud ajánlani rövid pórázt, ami nem merev (nem bőr, hanem ilyen nejlonos), annak is örülnék, google nem igazán a barátom, az autóba valót ajánlgatja folyton, aminek övcsat az egyik vége.


Hordozóhoz kellene. Vettünk egy táskás hordozót, viszont nincs benne a rögzített "minipóráz", ami ugye arra van, hogy ne tudjon kiugorni esetleg - de lehet bele csatolni, a táskába rögzített karika megvan.

Két verzióra gondoltam, vagy egy mindkét végén karabíneres csík (ugye egyik vége a karikába, másik a hámba), vagy valami fentihez hasonló rövidpórázra, hogy áthurkolnám saját magán, és akkor csak az egyik végére kell karabíner a hámhoz.

Egy régi kölyökpórázzal kipróbáltam az utóbbi verziót, és működőképesnek látom, csak hát az baromi hosszú, félnék, hogy beletekerdik a táskában.


2021. máj. 27. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

A helyedben bemennék egy Röltexbe és vennék 30 cm fekete gurtnit meg két karabínert és összevarrnám otthon.


...vagy megvenném a legolcsóbb pórázt a Fressnapfsban és méretre vágnám.


Ezek ilyen min. 2-3 cm-es megerősített, ezáltal jó vastag pórázok szoktak lenni, mivel nagy kutyáknak készülnek, nem lehet őket rendesen visszahurkolni. Online amúgy van a Fressibe: [link]

2021. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
2021. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez ha jól látom, akkor szivacsos, hogy kényelmes legyen fogni, de ha nem fontos számodra ez, akkor tényleg a varrás a legegyszerűbb megoldás. Nem egy nagy ördöngösség.
2021. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1, Gondolkodtam rajta, vagy hogy az itthoni pórázt elvágom, de varrógépem nincs, kézivarrásnál félnék, hogy nem lenne elég masszív. :/ Nyilván egy pár kilós állat nem tépné úgy, de elég, ha egyszer megugrik valamitől, és nem tartja meg a póráz.


Köszönöm a linket, valahogy ezt nekem nem dobta fel!

2021. máj. 27. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van kifejezetten fogós hám is,ilyen pórázt is árulnak.Autós póráz is van ami hasonló ehhez.
2021. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, az autóspórázt írtam én is a kérdésben, de annak az egyik vége a biztonsági övbe való csat, azt nem hiszem, hogy le tudom szerelni a póráz tönkretétele nélkül. Pedig az volt az első gondolatom, hogy egy olyan, és az övcsat helyére egy karabínert szerelni, az méretben, vastagságban, mindenben jó lenne. :)
2021. máj. 27. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Póráz toldalék az van :o

Mindkét vége csatos,kis rövidke.

2021. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez ikervezető,de csak rövidre kell állítani :D

2021. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Trixie márkát szeretnél, akkor az Alphazooban keresd :)
2021. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
2021. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!