Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen lehetséges?

Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv

Egyik nap (2 napja) a kutyám lenyelt egy műanyag darabot, nem túl nagyot, doboz tetejéből. Azóta mindig nézem a székletét, hátha benne van de nem találtam meg. Viszont aznap este, amikor a műanyagot is ette, (ez kb 3-kor volt délután) akkor este valami mást is megevett odalent, ami már rég kijött.

A kérdésem tehát az lenne hogy olyan van-e hogy a műanyag a gyomrába/belébe maradt de szép a széklete és nincs szorulása.

Egyébként jó kedvű, eszik iszik játszik stb a szokásos.

Bichon havanese a kutya.



2021. máj. 28. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Előfordul, de jobban járnál, ha elvinnéd egy vizsgálatra, hogy biztosra menj.
2021. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


A biztonság kedvéért fordulj állatorvoshoz.

2021. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
65%
Szerintem sem lesz semmi baj, de én a helyedben nyugodtabban aludnék ha az állatorvos is megerősítené, hogy semmi baj nincs.
2021. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megemésztette, felszívódott. Esetleg 1-2 kis darabot lelhetsz még a székletében. Az enyém egy 10 forintost evett meg. Mikor kijött, felismerhetetlenségig roncsolódott, fizetni se tudtam vele. Ha a fémmel ezt teszi, hát a műanyaggal..
2021. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Bichon bolognesem van.egyszer leejtettem egy karika kolbászt,pont vagdaltam fel és a kutya esés közben bekapta,rágás nélkül azonnal le is nyelte.


Látszólag semmi baja nem volt,szokásos séták szokásos adag ürülékkel.


3 nappal a kolbász megevése után vittem volna sétálni reggel,de akárhogy hívogattam nem jött ki a kenneléből.Le van neki takarva,mert úgy szereti.Bekukucskáltam és a kutya csak éppen hogy fel-fel kukucskált rám.Azonnal lekaptam a takarót,kivettem onnan és hiába mozgattam mindenre csak halkan nyüszített,de nem mozdult.

Berohantam vele a legközelebbi állatorvosi rendelőbe.


Röntgen kimutatta,hogy a kolbász héjat nem tudta feloldani a gyomra csak magát a kolbász tölteléket az meg mint egy hurok össze csavarodott a belein.Műteni kellett.


Ezzel csak azt akarom mondani,hogy ha úgy tűnik minden rendben is érdemes biztosra menni.Ha aznap csak egy órával később megyek halott lenne a kutya.

2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet elakadt a beleiben, nem artana egy rontgen, ami ki tudna mutatni..
2021. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Kijott az mar, csak nem vetted eszre, mert korbe volt veve szarral. Egy darabka muanyag azert nem olyan mint amikor kukoricat eszel :)))
2021. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az nem is kutya...a kutya nagyobb egy macskánál.lepontoz,lepontoz,lepontoz.De igazam van🤣
2021. máj. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

7# tapasztalat? 😂

2021. máj. 29. 08:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó : nagyobb a kutya mint egy macska 😉
2021. máj. 29. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!