Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendőr kutyákat hogy lehet...

Rendőr kutyákat hogy lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Van még olyan lehetőség, hogy nyugdíjazott rendőrkutyákat, vagy olyanokat akiket valamiért kivontak munka alól, magához vegye az ember?

2021. jún. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát szerintem kicsit nehezebb mint rendőrségi Opel Astrát. De szerintem, ha van is ilyen, akkor a rendőrségen belül oldják meg.
2021. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon ritkán van ilyen, mert ezeket a kutyákat akárkinek nem fogják odaadni. Általában a rendőrségen belül megoldják, ha mégsem, akkor visszakerül a tenyésztőhöz, ha az sem oldható meg, csak akkor hirdetik meg az akciót.
2021. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom miért pontoztatok le, de nem írtam butaságot.
2021. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem találnak megfelelő személyt akkor olyan is van hogy elaltatják?
2021. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos de ugy gondolom, hogy a kutyakat altalaban az addigi rendortarsa tartja meg csaladi kutyanak.
2021. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A kutyának az a legjobb, ha a nyugdíjazása után a gazda rendőr családjában tartják házikedvencként. Az öreg kutyától valószínűleg a rendőrtárs sem szívesen válna meg, miután annyi évet együtt dolgoztak.
2021. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugdíjast sok esetben a vezetője hazaviszi, vagy ismeretségi körében talál gazdára. Ilyen-olyan okból nem megfelelt kutya ritka, mert nem flevásárolnak almokat, maguk tenyésztenek. Az a kutya, amelyik közrendre nem jó, lehet belőle pl. keresőkutya, de ha tényleg nem tudnak neki munkát adni, akkor szokták örökbeadni, de nagyon megnézik kinek adják ki
2021. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Vannak bentlakasos kutyakikepzok. 1-2 honap alatt kb 150 ezerert megtanitjak visdzajovetelre,labmellett kovetesre mindenhol stb. Vegyel egy akar oreg orzovedo kutyat,miutan megbeszelted az oktatoval a szempontjaidat (akar az oktato is menjen veled es segitsen a celjaidnak megfelelot valasztani) .
2021. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!