Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhöghet így egy kutya?...

Miért köhöghet így egy kutya? Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Leginkább úgy tudnám leirni hogy átmenet a köhögés és az öklendezes között mint mikor egy macska szörcsomót hány. De hányni nem hány soha. Hétvégén gyorsan ivott nagyobb mennyiségű hideg vizet. Lehet hogy az ártott meg neki vagy valami más?
2021. jún. 2. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Lehet az ártott neki. Egy orvosnak azért megmutatnám. Csontot nem kapott?
2021. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mostanában nem. Nagyon ritkán kap.
2021. jún. 2. 20:31
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekunk is volt mar ilyen, hogy artezi kutbol ivott sok hidegvizet ... kapott valami szirupot es hamar elmult, de termeszetesen vidd orvoshoz.
2021. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
És milyen csontot kap? Nyersen kapja vagy hőkezelés után?
2021. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de én azért dokinak mindenképpen megmutatnám!
2021. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha kohog,rossz az etrend.
2021. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet megfázás, torokfájás is. Enyém október táján lett beteg, tettem egy kiskanál mézet langyos vízbe, azt itattam vele, meg langyosan kapott még levest, doki javaslatára. Meg valami gyógyszert is kapott. Egy hét alatt meggyógyult.
2021. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Lehet sok minden, pl. kennelköhögés vagy akár reflux is. Mutasd meg orvosnak.
2021. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, amikor tavaly nyáron egy kirándulás alkalmával a patakból ivott a kutya. A doki akkor azt mondta, hogy adjak neki mézet. És valóban működött, 2 nap múlva elmúlt. De mindenképp mutasd meg az orvosnak, mert lehet semmiség, de lehet olyan is, amit kezelni kell.
2021. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#3 ez is pont artezi kút volt


#4 hónapok óta nem kapott szóval nem mindegy?!


Köszönöm mindenkinek a választ. Egyelőre megfigyelem mert talán 3szor hallottam és furcsa mód csak este. De ha megint csinálja természetesen megmutatom orvosnak, mert fogalmam sincs hogy lehet megkulonboztetni egy megfazasos köhögést egy szív eredetűvel például.

2021. jún. 3. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!