Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kaukázusi vagy a pitbull az...

A kaukázusi vagy a pitbull az erősebb? Csak olyanok válaszoljanak akik válaszukat megtudják indokolni, vagy tapasztalatból beszélnek!

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy kaukázusit(kant) Nagyon nagyra megnőtt!!Mikor haverommal kivittük sétáltatni az ő pitbulljával a két kutya nem volt agresszív egymással!!De mikor itattuk őket összeverekedtek és hát az enyém jól ellátta a baját a pitbullnak...pár nap alatt bele is halt a sebeibe!!Nagyon izmos fajta pitbull volt meg minden és a haverom szerint csak azért tudta az enyém legyőzni mert az övé váratlanul érte....
2010. aug. 24. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
kamu kérdés, ha meg nem akkor büszke lehetsz magadra h engedted. téged kéne jól megverni. hogy belehalj
2010. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

figyelj, ez a 2 kutyafajta alapból nincsen egy súlycsoportban sőt még egy besorolásban sem.

Egyértelmű hogy a kaukázusi erősebb, és ehhez társul hogy nagytestű is. A pitbull szintén erős de ő zömökebb.

Én ezt nem igazán tartom jó szórakozásnak, hogy hagyjátok úgy összeverekedni a 2 kutyát, hogy a másik belehal.

A haverod helyében én nem nagyon tárgyalnék már veled.

H alapból tudom, hogy a kutyám agresszívan fog viselkedni, mert nyilván én neveltem/nevelem ezért ismerem, akkor nem engedem a másikhoz.

Ez annyira béna dolog... szerencse hogy nem a haverodnak ment neki! Vagy nem titeket támadt meg valamelyik.

Büszke lehetsz magadra!

18/L

2010. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyám... Szegény bull. Ez komolyan megtörtént? Amúgy a pit bull egy jól bevitt támadással súlyos sérülést tud okozni, na de egy kaukázusi ellen... Azt se kell félteni. Nem egy súlycsoport. Jézusom, hogy hagyhattátok?
2010. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, még legyél is rá büszke. Sajnálom a kutyádat, hogy ilyen gazdája van :S De főleg szegény pittet :S
2010. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A te bajodat kellene jól ellátni!

Állj ki te magad kaukázusival és pittel és így döntsd el, hogy melyik az erősebb...

Aztán ami marad belőled, az elég is...

2010. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék belemennyi, hogy melyik kutya erősebb, különben is miféle kérdés ez?

Én elásnám magam, ha a kutyám egy másikban kárt tenne.


Sajnos nálatok megtörtént, és még ezek után vitatkoztok rajta, hogy mi lett volna, ha?

Mi lesz a következő? Majd nézzük a hírekben, hogy kutyaviadalt tartott XY?

2010. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Norczy ***** válasza:

Jézusom! Még plakátold is ki! Neked is csak azért kell a nagykutya meg a haverodnak is MERT MENŐK vagyunk mi? Ez a legundorítobb dolog amivel valaha is találkoztam persze ha nem kamu az egész! LÉgy rá büszke és remélem veszélyesnek minősítik egyszer a kutyádat és elveszik tőled! Ilyeneknek kellene megtiltani az állattartást, még egy aranyhalat se adnék neki! Basszus!

Amúgy meg tényleg nem egy súlycsoport a 2 kutyafajta! 3szor akkora a kau mint a pit! Hogy tudná legyőzni a pit bull?

2010. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félre értitek a helyzetet!!!Nem direkt eresztettük össze őket!!Kiakartuk őket vinni sétáltatni...és ez lett belőle...

Próbáltuk szétszedni őket de ez kb vagy 5 perc után sikerült....És am akárki akármit mond...sose csinált még ilyet az én kaukázusim ezelőtt..nekem ő am is olyan mintha családtag lenne...úgy is kezelem...nem tudom akkor mi ütött belé...azon gondolkoztam hogy lehet csak engem akart védeni...csak a másik kutya semmi olyat nem csinált ami erre utalt volna hogy meg kéne védelmeznie...csak a történtek után a haverom ezzel izélt hogy am az ő kutyája lazán szét kellett volna hogy tépje az enyémet mert az egy harci eb....ezzel húzott fel..ezért tettem fel ezt a kérdést!!!

2010. aug. 25. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értettünk semmit félre.

Nem azt kérdezted, hogy hogy lehet lecsendesíteni, szocializálni őket, hanem azt, hogy melyik az erősebb...


Egyébként kanok gyakran összeverekednek. Ivartalanít a jó gazda és a kemény kutyával kutyaiskolába megy, hogy jól szocializált legyen.

És nem azt firtatja, hogy melyik fajta az erősebb...

2010. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!