Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kölyök kutya...

Tudnátok olyan kölyök kutya tápokat mondani amelyekben egyáltalán nincs szárnyas származék?

Figyelt kérdés
Akármilyet is nézek mindben van csirkezsír

2021. jún. 4. 14:34
 1/9 anonim válasza:
17%

Happy dog

Azok közül lehet választani milyen ízesítésű, hány éves, mekkora illetve milyen mozgásigényű kutyának való a táp

2021. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

És az miért gond, hogy van benne valami csirke?

Rengeteg kutya nem allergiás a csirkére.

2021. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Szia! Én ezt adom a kutyámnak. Valóban egyre több kutya allergiás a csirkére, ezért újfajta fehérjeforrásokat érdemes bevezetni. [link] Illetve még ezek közt is találsz teljesen csirkementeset (csirkezsír sincs bennük), de nem mindegyik az: [link] Remélem, találsz valami jót kutyusodnak! :)
2021. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Ugyan nem tudom, hogy allergiás lenne a csirke húsra de nem is akarom kockáztatni

2021. jún. 4. 18:19
 5/9 anonim válasza:
77%
Nagyon szívesen! Persze, jobb nem kockáztatni. Elég nagy a választék már másféle tápokból. Én is sokáig kutattam, mire rájuk találtam.
2021. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csirkezsír azért lehet még a hipoallergén tápokban is, mert nem az, hanem a fehérje allergizál!


[link]

2021. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. jún. 5. 09:21
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Happy dog tápok
2021. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!