Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért adhatnám el a...

Mennyiért adhatnám el a fajtiszta fél éves szuka bullmastiff kutyusom?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj elköltöznünk kertes házunkból és nem szeretném szenvedtetni a lakásban, hogy csak addig lehet szabad levegőn míg én kint vagyok stb.

Sajnálom nagyon de muszáj eladni :((


2010. aug. 25. 01:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

nem muszáj!

a kutya ott érzi jól magát, ahol a gazdája van. :) mindennap vidd le reggel-este sétálni. ha meg van a napi mozgás szükséglet nem lesz baj. remélem meggondolod magad. :)

egyébként nekem egy bullmasztiff az álmom *-*

2010. aug. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
mindent meg lehet oldani, amit akarsz. nyilván nem akarod, mert nyűg lenne a séta, át persze. én is panelban élek a kutyussommal, nagyon jól megvan/megvagyunk együtt és nem sajnálom a napi 1 órát a sétára.
2010. aug. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
66%
Hát sajnos azt nem tudom hogy mennyiért lehet eladni,nekem évek óta az álmom egy ilyen kutya.Vidéken élek kertes házban és valahol megértem hogy 50-60nm-es lakásba nem akarsz,tudsz ekkora kutyát vinni.Esetleg nagymama vagy valaki aki befogadná nincs a közelben?Így minden nap foglalkozhatnál vele és nem kellene megválnod tőle.
2010. aug. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Akiteki ***** válasza:
2010. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem bullmasztiffom van. mentett kutyus. rendőrségi segítséggel és 10.000ftért hoztam el szerencsétlent a tróger gazdájától.

elsősorban szerintem azt nézd meg hogy kinek adod a kutyát4!!!! jó helye legyen és szeressék!!!!!

te mennyiért vetted? az alatt ajánlom odadni, szernintem ilyen helyzetben ne akarj hasznothúzni a kutyusból!

én szivesen el is hoznám:) ellennének:) kiskutya úgy sem lenne mert az én kanom ivartalanított:)

sok sikert neked!!! és sajnálom hogy meg kell válnod tőle:(

2010. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Na most lehet szidni,de..nem pont az ilyen "kinek kell a kutyámmal" szokott az lenni,h rájöttek valamiért mégsem kell a kutya vagy még sem olyan jó és egészsgées és akkor eladom...

Ha én kerülnék ilyen helyzetben vagy jönne velem a kutya vagy! rokonnak ismerősnek kertesháza odaadnám ingyen és továbbra is gondoskodnék az ellátásáról.


(am az én álmom is egy bullmasztiff..de még gyűjthetek rá :D )

2010. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hatvan négyzetméteres lakásban élünk - két kutyával. Az egyik negyvenöt kilós, a másik kisebb.

A kutyákat egy életre vettük magunkhoz, családtagok. Igaz, sokat kell velük sétálni, mozogni, de nem kínszenvedés, mert velünk vannak.

Nem is értem, hogy miért vesznek magukhoz kutyát azok, akik tudják, hogy költözés esetén nem vinnék magukkal.


Remélem, akármennyiért is adod, jobb gazdihoz fog kerülni, aki megbecsüli, szereti és ha költözni kell egyszer, az lesz a legnagyobb gondja, hogy a kutyát meg ne viselje a költözés.

2010. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ide írj be,ők mentenek bullmasztiffokat,azt hiszem most éppen van helyók is:


[link]

2010. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég csúnya dolog lenne pénzért adni a kutyát, ahelyett, hogy igyekeznél neki jó gazdit találni, aki ivartalanítja, jól tartja élete végéig. Nekem is ez a kedvenc fajtám, ha nem egy 56 nm-es lakásban élnék egy kutyával meg egy macskával, tuti azt mondanám, hogy most rögtön elhozom.


Örüj neki, hogyha találsz jó gazdit egy ilyen óriás testű, könnyen lehet, hogy beteges kutyának.


Mivel gondolom törzsönyve nincs, és kiállítási eredménye sem, így semmivel sem ér többet, mint egy vele egykorú keverék.


Ráadásul a szaporított bullmasztiffok gyakran diszpláziások, aminek a kezelése baromi drága, és egy fél éves kutyát még csak előszűrni lehet, tünetek ilyenkor még nincsenek.


Ne a hasznot lásd benne, hanem a saját felelősségedet, és az ő életének értékét.

2010. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha biztosra akarsz menni, ivartlaníttasd, mert különben szinte biztosan szaporítók kezébe kerül, és egy agyonelletett végtelenségig kihasznált roncsként dobják utcára, mikor már nem szülőképes.


Ők is még fiatalok, és menhelyről ingyen elhozhatók:

[link]

[link]

2010. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!