Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szöknek a golden retriev...

Miért szöknek a golden retrieverek?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogy nem szőkös kutyák én is ilyen fajtát szeretnék, de nem tudom mi lehet az oka hogy leginkább kan kutyát szoktam látni kóborólni. Nekem is kanom lesz, ha ivartalanítom nem lesz vele baj?
2021. jún. 5. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mennek a tüzelő szukákhoz, ha nincsenek golyók nincs hormon sem ami hajtja az ösztönt. Ha lemozgatod, akkor meg főleg nem fog szökni.
2021. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyetlen kutya sem szökik, amelyiket normálisan tartanak, alap szinten nevelnek és kielégítik a szellemi és fizikai igényüket (magyarán lemozgatják őket és mentálisan lefárasztják). Ivaros kan sem szökik el így. De ivartalan szuka és kan is el fog szökni ezek hiányában.
2021. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
2. válaszoló tökéletesen leírta :)
2021. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Ivartalanitsd.
2021. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod melyik kutya szökik? Aki egy szép kerti dísz, kap enni-inni, de ennyi. Nulla inger, nulla mozgás (a kertben szaladgálás NEM az), csak vegetál egy x m2-es "ketrecben" szerencsétlen állat.
2021. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ivarosság (környéken tüzelő szuka) csak egy plusz ok lehet a szökésre, de attól még, hogy ivaros, nem feltétlenül fog szökni és ha ivartalan, akkor is simán szökhet. Ahogy azt fentebb leírták, főként a foglalkozás mennyiségétől függ. Jó, a kerítés állapota sem mindegy.
2021. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!