Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt,hogy érezheti meg a kutya? F

Ezt,hogy érezheti meg a kutya? F

Figyelt kérdés
Csináltam egyszer egy kísérletet,hogy mindennap elmentem adott házak előtt ahol van kutya (nem direkt mivel alapból arra járok a busz miatt) és kipróbáltam egy dolgot.Annyi volt az egész,hogy ha nem beszéltem magamban és még a számat se nyitottam ki és még a fejemben is csönd volt akkor a kutyák nem ugattak viszont ha gondolkodtam és elmélyedtem a gondolataimban akkor hírtelen elkezdtek ugatni pedig meg se szólaltam.Ez mitől lehet a kutyáknál?

2021. jún. 7. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A kutyák évezredek óta az emberek társai. Olyan összhang alakulhatott ki, ami miatt a kutyák érzik az emberi agy impulzusait. Fordítva is így van.
2021. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
83%

Nem biztos ,hogy van ok-okozati összefüggés a kettő között. Lehet más miatt kezdtek ugatni vagy csak mikor “teljesen elcsendesedtél” akkor annyira figyeltél ,hogy ne vegyenek észre ,hogy tényleg nem vettek észre/ nem érdekelted őket annyira.

Ismételd meg a kísérletet többször is, több napszakban, többféle helyzetben stb. Ha minden más kizárható akkor esetleg lehet feltételezni ,hogy a kutyák gondolatolvasók.

2021. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KizuAi135 (Virtual Youtuber) válasza:
57%

Egy teoria szerint a kutyák megérzik a szellemeket.


Vagy én szerintem, annyira kiismert a kutyád, hogy képes véletlenül egy dologra gondolni mint te.( telepártia)


A barátnőmmel annyira összenőttünk, hogy volt már ilyen velünk.

2021. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Kutya tokeletesen erzi mas elolenyek negativ vagy pozitiv rezgeseit. Kutyatamadasok oka is az 'aldozat' negativ kisugarzasa.


Szoval szerintem jol figyelted meg a dolgokat, ha tiszta a fejed ... meg a kutya sem foglalkozik veled :) Ha negativ vagy, akkor a kutyak reagalni fognak rad.


En kutyam ha motyogok magamban vagy indulatos vagyok, siman egy morgassal figyelmeztet, hogy szedjem ossze magam. Mindig helyre billent :)

2021. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy nem érzi, csak képzelegsz.
2021. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
6-os! Tokeletesen erzi - valojaban ez a dolga ... pasztorkutyak is maguk dontenek, hogy mi jo es mi nem ... nem tamadnak meg minden erkezot - csak aki rossz uton jar. Oke, de ki mondja meg nekik, hogy ki a rossz es ki a jo? Ebben van a titok! :) Valoszinu nem sokat tudsz a kutyakrol a hozzaszolasod alapjan - nem vitatkozom ... biztos vagyok benne :D
2021. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os valojaban az 5-os akart lenni - felrement (jav.)
2021. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyre ment, hiszen te vagy #6 :) és igazad van, nem tudsz sokat a kutyákról, nem is vitatkozom veled.

Mert te nem látod egy emberen hogy milyen szándékkal közelít feléd? Nem érzed ha valaki indulatos? Hogy meg akarja kérdezni, hogy elment-e már a busz amivel menni szeretne az unokáihoz, vagy hogy agyon akar verni egy vascsővel 200 forintért?

De biztos gondolat olvasók a kutyák, azért ugatnak meg mert gondolkodsz, ja és érzik a szellemeket, meg negatív energia, "telepártia" ahogy valaki írta, és az is tök oké hogy egy kutya a saját gazdájára morog, az meg még büszke is rá, tapsikol neki.

Ennyi ostoba embert egy rakáson én még nem láttam. De én nem értek a kutyákhoz, mert nem vagyok fogyatékos ezo hívő.

2021. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A kutya erzi a rezgesszinted. Minden gondolatnak megvan a rezgesszintje. DE te magadban beszelsz!!!


Ha magadban beszelsz,akkor hulye vagy es ezt a kutya is megallapitja: ha eltersz a normalistol(csoves vagy vagy beszelsz magadban vagy budos vagy pl.) ,akkor a kutyameg akarja szabaditani a tarsadalmat a nem odavalotol.



Milyen munkahelyen alkalmaznak,h magadban beszelsz....??

2021. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a rákom az a rezgésszint? Ilyen nincsen, főleg nem gondolatoknak.

+1 ezo f@szság a többi mellé


Attól még tényleg nem normális ha magadban beszélsz.

2021. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!