Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki akinek van fogalma...

Valaki akinek van fogalma Kangal nevelesrol?

Figyelt kérdés
Het hetes kangal keverek,egy hete van nalam es ugy tunik feszegetni akarja a hatarokat :) Szuka kutyam meg nem volt eddig, Elotte valo kutyam egy KAJ es Kangal keverek kan,elso heten siman elfogadta,hogy en vagyok a falkavezer. Ez a szuka viszont makacskodik, hivasra ha akar csak akkor jon oda,ha kozeledek fele akkor arrebb megy,ha nincs kedve hozza sem erhetek mert kiter a kezem elol ha simogatni akarom. Meg korai lenne aggodni? Varjak meg vele vagy rememytelen eset? Otletek? Kerlek csak az valaszoljon aki tudja is,hogy mit ir :) Kutyasuli meg ilyenek kizarva .

#kutya #kangal #Szotfogad
2021. jún. 8. 16:47
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Na okoskodo kiskutyasok,ismeteljuk el szepen megegyszer :)

Nem az volt a kerdes,hogyan kell kutyat nevelni vagy idomitani! Akinek van vagy volt ilyen jellegu kutyaja az erti a kerdest a tobbi az meg folosleges duma! Koszi a bunko hozzaszolasokat is amugy. Annyit azert elmondanek az okoskodoknak,hogy valoszinu tobb kutyam volt eddig mint nektek mivel gyerek korom ota kutyazok,beleertve csibeszelest es viadalokat is,szoval kutyazasbol nem vagyok kezdo csak kemeny pasztorkutyabol de ezek maskepp mukodnek mint az atlag kutyak. Az utolso hozzaszolot megkerdeznem hogy ha egy kutya anyja KAJ es az apja Kangal akkor az nem Kangal keverek?

2021. jún. 8. 20:22
 12/53 anonim ***** válasza:
98%

Kiskutyások? Nápolyi Masztiffom és egy Tibeti Masztiffom van.

Ha ezek nem nagy kutyák akkor mik?

Az egyetlen amit ismersz a káj és a kangal? Neked kutya nem való.Farokméregetésre használod.De felesleges a kutya nagy,te ugyan olyan kis pöcs maradsz csak mellette még van egy neveletlen kutyád is.:D

2021. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
98%
Úgy látom neked nincs fogalmad róla.Inkább add oda valakinek,ha kutya iskolába sem akarsz menni vele. :D
2021. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Jol van 12-es, nekem meg van egy kardfogu tigrisem csak nem akartam dicsekedni vele ;)
2021. jún. 8. 20:57
 15/53 anonim ***** válasza:
98%
A képzelt állataiddal legalább nem kell foglalkozni.Nem tudod őket elcseszni :D
2021. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
98%

Tudod az őv-t pont a segédek nem hívják csibészelésnek. A viadaloztatásra is kíváncsi lennék, ahogy a rendőrök és a büntetőbíró is.

Sok kutyád volt (legalább képzeletben), épp csak nevelni nem tudod őket. Mit lehet erre mondani? :D

2021. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
98%
Azt hiszem vagy kamu az egész kérdés, vagy pár év múlva a hírekben látjuk viszont...
2021. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Csak azt nem fogom fel,hogy aki nem tud erdemleges valaszt adni a kerdesre es nincs ilyen jellegu kutyaja miert trollkodik itten?
2021. jún. 9. 06:56
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen jellegű kutyám, nem is egy. Ez inkább egyedi jellem, minthogy fajtára kelljen ráhúzni. Kifogtál egy vérmesebb egyedet, nekem pl. az agaram volt ilyen, a pásztorkutyáimmal nem volt ilyen gond. Néha ugyan keménykedni próbálták, de inkább kamaszkorban és ivarérésnél. Az agár viszont 9 hetes korban is (ekkor hoztam el).

Az is lehet, hogy egyszerűen tart az embertől, rossz emléke van, vagy köztetek nincs meg az összhang.

2021. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
19 koszonom. Valoszinu ilyesmi lehet. Nem tudok rola,hogy lett volna kellemetlen elmenye emberekkel de talan ez van,hogy tart az emberektol. Dolgozunk ezen,lehet tobb ido kell,remelem fog valtozni mert foleg felos kutyat nem szeretnek.
2021. jún. 9. 07:47
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!