Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen becenevi vannak a...

Milyen becenevi vannak a kugyádnak?

Figyelt kérdés

Nekem Lucky az igazi neve de sok beceneve van pl: Vlagyimir Kutyin :D

(na jó nm ez a leggyakoribb) :P



2021. jún. 8. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
kis kuyuly, gugya
2021. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Gizsgugya, kisluyuly, kizs kutja, kugyuzska
2021. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezek is cukik :D


Ja és itt van nekem még a második leghulyébb/legviccesebb beceneve:


Kis angyal Kis aggyal :D

2021. jún. 8. 19:13
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Lizzy a neve, elég sok becenevet kapott az idő során, leggyakoribb a Liza, én ha kettesben vagyunk akkor Pupinak, Fufinak vagy Bucinak nevezem xD Hallgat mindre. Akita inu egyébként.
2021. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Kúgya
2021. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Az enyémet Fufinak hívják, I. Fufi Adolf Leporello a teljes neve -semmi izé az Adolf névvel, nem kell rosszra gondolni...


Azért van 3 neve, mert az uralkodó családokban ez alapvető, és hiába én magam nem vagyok az,legalább ő legyen.



Amúgy Fufi úrnak szoktam hívni, néha valaki Fuffancsnak, de a Fufit nem szoktam tovább becézni.

2021. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Bucimaci
2021. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
qtja, qtya, kúgya, kulya, gunya, kunja, kugya, kunja gucsa, kucsa, kúnya, gogya, gugya, kuja, guja, lutja, kua, gua, lutya, utya, hutya, kuta, luta, kuty, kutty, vau, kutja, kúnya, kuyta, gugya, gyugya, guga, gatya, gutya, katyu, ktya, gúgyus, luytuy, kutjus, qtyus, gutyusz, kutyusz, giss lutjus, gizskugyus, kiss kutyús, gisz gutusz, gizkúnya, kizs-kuyta, gizskútja, kugyus, gugyus, kigyikekunyuzska gízsige kugyátska, kitsi kutsus, gigyigugyus és még sok más
2021. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
25%

Duci, Cuki, Cukika, Falánk, Cukorfalat , Tapi, Tappancs, ilyesmi


(Dagadt a kutyám de a pofija nagyon édes 😀)

2021. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Boni a tiszteséges neve, de szoktam hívni szarosnak, büdinek, kutyinak, hercegnőnek, cukinak.
2021. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!