Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki vállal Szombathelyen és...

Ki vállal Szombathelyen és vonzáskörzetében kutya őrzést illetve felügyeletet?

Figyelt kérdés
Panzióra gondolok, vagy más formára, minden ötlet érdekel. 10 hónapos foxi/tacsi keverékről van szó, 1 hét nyaralás miatt esedékes a téma, feltéve, hogy nem tudjuk rokonnal/ismerőssel megoldani, mert amúgy a ház kertjében megoldott a helye... Egyebekben az eb chippelt, komplett oltási sora megvan, ivartalanítva lett (kislány).

2021. jún. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan személyes tapasztalatom nincs velük, de mindig elautózok Tanakajdon az Éden kutyapanzió és kutyaiskola előtt.
2021. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hallottam róla, pár ismerősnek volt vele tapasztalata, és hát nem voltak róla pozitív a véleménnyel...
2021. jún. 8. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom milyen lehetőségek vannak ott Szombathely környékén, de pl nálunk a menhelyen rendszeresen van pár ideiglenes, "panziós" kutyus. Fogalmam nem volt, hogy vállalnak ilyesmit, amíg örökbe nem akartam fogadni az egyik kis nyaralót :D Azóta több menhelyen is láttam ilyet és elvitathatatlan, hogy nagyon lelkiismeretesek, ezáltal biztonságos és nagyon jó helyen vannak a kutyuk.
2021. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor egy próbát megér a menhely, érdeklődj ott is kérdező
2021. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam én sem! Valóban, logikusnak tűnik, de az embernek nem a menhely jut eszébe... Utánajárok, köszönöm a gondolatébresztőt!
2021. jún. 10. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!