Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt közepes testű...

Egy felnőtt közepes testű nagy aktivitású kutyának mennyi a napi hús adaja? Színtiszta húsra gondolok nem csontosra stb... pl sertéscomb vagy esetleg csirke szív stb...

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nyersen disznót nem adhatsz.

Önmagában húst nem etetünk.

A csirkeszív a napi hús adag 10%-a lehet csak.

Nemszáraz ételből a kutya testsúlyának a 2-4%-a a napi adag.

2021. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
#1 leírt pár fontos dolgot. Ne etess nyers hússal, ha egyszer minimális ismereteid sincsenek.
2021. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Mienk 34 kg szinizom sportkutya. 300 g szinhus (marha,diszno)+ husoscsont +szetfott zoldseg/nap ketfele osztva, heti 1x 15 dkg maj belsoseg.


Csirket soha nem adunk. A csontjat se. igenytelen allergiat kivalto.

2021. jún. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyjából prey módszer szerint etetek. Nyers csontoshús, belsőség, néha kis ballaszt/zöldség. A kutyák szikáran vannak tartva. Erősek, szívósak, egészségesek.


Sertés és vadhúst főzve kapnak.

2021. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Már nem hekken él a staffid?
2021. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1,2 : Ki írta hogy nyers hússal etetem??? Nem nyers húsokra gondoltam sertést tudom hogy meg kell főzni! Továbbá a napi adag húsmennyiségre gondoltam hogy mennyi?! Ki írta hogy önmagába etetném hússal!? Csak a húsra vagyok kíváncsi mert ugye a tápokon fel van tüntetve a mennyiség...
2021. jún. 11. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Akkor viszont attól függ, mit és mennyit adsz neki mellé.

Mint írtam, a napi adag nemszáraz ételből a kutya testsúlyának 2-4%-a, aktivitástól, mérettől, kortól stb függ.

Az meg tőled függ, illetve a kutya igényeitől, hogy ennek mennyi része lesz a hús. Én főtt ételnél fele hús, negyed zöldség, negyed rizs/zabpehely arányokat tartok, mert az én kutyámnak így a jó.

Ezt ki kell tapasztalni.

2021. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 köszi!
2021. jún. 14. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!