Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Hogyan vegyem rá...

Mit tegyek? Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy bent maradhasson a kutya?

Figyelt kérdés
A szüleim ki akarják rakni a 4 hónapos kutyánkat azzal az indokkal, hogy ha megnő akkor nem fogunk elférni a házban. 4 hónapos németjuhászról van szó. Eddig bent aludt a házban, kezdtem fokozatosan kiszoktatni a kis házába nagyjából 2 hete , de nem akar kint maradni. Próbáltam anyuékkal megbeszélni, de nem akarják bent tartani estére a kutyát. Annyira fáj a szívem, hogy hallom kint sírni.

2021. jún. 9. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Semmit ne tegyel. Hidd el egy nemetjuhasznak sokkal jobb kint.
2021. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ejjel osonj ki a nappaliba, letolod a pizsit, aztan odaszarsz a szonyegre. Ezt minden ejjel megismetled, amig be nem johet a kutya. Igy legalabb a szuleid is felkeszulnek, hogy mi lesz az allat bennmarad XD
2021. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Kész 😂😂😂😂 Aztán lehet működne... 🤔
2021. jún. 9. 21:43
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Ekkora termetű kutyának kinn a helye. Szüleidnek igaza van.

Kutyuli majd megszokja, és nem fog sírni egy idő után.

2021. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Most jó idő van, nem baj, ha kint lesz, csak figyeljetek, hogy legyen lehetősége hűsölni is, ha kint meleg van, a hőguta veszélyes.
2021. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2021. jún. 9. 22:13
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
hideg időben jobban szeret majd kint lenni. hatalmas bundát növeszt, amiben túlmelegszik a fűtött lakásban ősszel-télen
2021. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Én is bent tartom a kutyámat, csak annyi különbséggel, hogy egy rövid szőrű labrador, akinek kivan nyalva a segge. Viccet félretéve, a Te esetedben tényleg jobb lesz a kutyának később, mert hosszú szőrű, és aztán éjszaka 15 percenként nyérvogna, hogy engedd ki, mert melege van :D
2021. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak olyan rossz érzés hallani ahogy sír. Igaz fokozatosan próbáltam a kinti kuckójába szoktatni,de nem hagytam kint sok ideig (lehet itt rontottam el) és most kb. olyan, mintha hirtelen felindulásból kiraktam volna.
2021. jún. 9. 23:11
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja igen!Ilyen zárható kennel szerűsége van. Mivel félek, hogy a szomszédok vagy valaki megmérgezné ezért zárva tartabánk alvásra. Mielőtt kiengedném mindig körbe szoktam nézni a kertet, mert elég sok kutyát mérgeztek meg a környéken.
2021. jún. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!