Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érdemes kutyaszittert...

Hogy érdemes kutyaszittert fogadni?

Figyelt kérdés

Most lesz egy csivava kölyökkutyám még valószinu egy hónapig leszek itt a munkahelyemen ahol havi 14-15 napot dolgozok egész nap este 10-ig. Mindenképp szeretném a kutyust mert hónapok óta keresem és minden “paraméteremnek” megfelel szóval a tökéletest találtam meg számomra.(igen ritka)

Szívesen fogadnék lenne is rá keretem egy kutyaszittert. Hogy érdemes? Napi kétszeri látogatással sétával etetéssel vagy elég lehet a napi egy is? Reggel termeszetesen megetetném és vinném egy kört én is. A szabadnapjaimon csak az övé vagyok mert nem járok sehova.:)



2021. jún. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Én fent voltam több mint egy évig, csomó helyre eljutottam vele house sitterként Amerikában.

2021. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát először is neten biztos vannak ajánlkozók, viszont lehet hogy nem olyanok amilyennek leírják magukat... lehet bántja akárnilyen kedvesnek is tűnik. Valami próba idő kéne és mindenképp bekamerázni pár helyiséget a házban, legalábbis én tuti ezt tenném, egy ujjal is hozzá merne nyúlni, egyből feljelenthetem. Most itt írhatnák neked az emberek, hogy ő jó kutyaszitter, na de na... az mem így megy.
2021. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen be lenne kamerázva a lakás már rendelés alatt!:)
2021. jún. 10. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Add be kutyanapkozibe ... ott szakember felugyelete mellett, akar etetessel is ... sok masik kutyaval lehet egesz nap. Egy kutyaszitter max leviszi setalni a kornyekre.
2021. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a kutyapanzió nagyon jó, sok másik kutyával lehet, figyelnek mindenkire, és nem is hiszem hogy drágább mint egy kutyaszitter. Bár én még ingyen is vállalnék jófej kutyát, de az csak én vagyok.
2021. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!