Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyámat mit...

Megmérgezték a kutyámat mit csináljak?

Figyelt kérdés

már van több mint egy hete voltam az állatorvosnál azt mondta hogy szenet kell neki adni az összeszedi a mérget így is tettem de nem javul az állapota hanem csak romlik lefogyott nagyon nincs is étvágya állandóan zihál valamilyen fehér hab jön ki a száján

enni csak immit amott akar de akkor is csak pár falat

mit tudok vele csinálni?



2021. jún. 14. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Másik állatorvos/kórház ha fontos neked a kutya SÜRGŐSEN!


Valamint ha van valami bizonyítékod jelentsd fel a szomszédot. Vagy ha nem tudod bizonyítani, de tudod ki az, beszélgess el a kedves szomszéddal. Ha az én kutyámat lemérgezné valaki tuti a belét is kiverném.


Jó lenne tudni, hogy azért mit szedett fel szerencsétlen.

A dokit sürgősen váltsd le, ha csak ennyit ír fel rá neki

2021. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne itt kerdezoskodj hanem vidd surgosen masik allatorvoshoz,ennyit tudsz tenni!
2021. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
K-vitamint kellene az orvosnak adnia, sürgősen vidd másikhoz, mert az idegrendszerét is támadja a méreg!!
2021. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ülj a gyakori előtt és várd, hogy mikor hal meg...
2021. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet valami bél-kiszúró dolgot etettek vele. Röntgeneztesd meg nagyon gyorsan!
2021. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Oke, tegyuk fel, hogy ennyire balkuki vagyok, hogy nem tunik fel nekem, hogy az orvos egy kokler es szarik ra, de akkoris, max 1 napot varnek, utan rohannek mashoz...

De te egy hete nezed, ahogy szenved. Ezen a ponton valoszinuleg mar nem sok eselye van, de illene gyakorizas helyett mar reg az ugyeleten lenni a kutyaval basszus!!

2021. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Rengeteg tejet
2021. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Fogd meg a kutyád, ha fontos neked az élete és menj az ügyeletre de sürgősen. (A Budapesti Lehel úti kórházban van 0-24 óras ügyelet)
2021. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Másik orvos! Amikor az én kutyámat megmérgezték, rögtön vittük orvoshoz, 1-2 nap múlva már teljesen jó volt, evett-ivott, mozgott, szóval már nem tudom, hogy pontosan mit is csinált vele az állatorvos, rég volt már ez, de nagyon hamar rendbe tette a kutyámat.


Szóval mindenképp állatorvos, szegény kutya már egy hete szenved, amint elkezdett romlani az állapota, már akkor kellett volna tenni valamit.

2021. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
ÉS honnan kellene tudnia , hogy az orvos által előírt dolog nem jó, hm? Messziről jött ember azt mond amit akar. Én is várnák egy hetes és még sokan
2021. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!