Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is belassultak a...

Másnak is belassultak a rotijai napközben? nekem egyszerre 2, mi okozhatja? pedig még olyan meleg sincs. 6 és 7 hónaposak

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nálam is laggolt de egy frissítés segített.
2021. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is a staffim túlmelegedett, és teljesen leállt benne az operációs rendszer. Ilyenkor célszerű hűs helyre helyezni, hogy észhez térjen. Vízben egyenesen megbolondul, kutya személyiségétől függően az is javallott, de ne felejtsd el újból napfényre tenni, ugyanis napelem segítségével újratöltődik.
2021. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mostani ido mar meleg a kutyaknak ... ket valasztasi lehetoseged van:

-megprobalod a setaidoket koranra es/vagy naplemente utanra idoziteni

-olyan setahelyet keresel, ahol a kutya tud husolni ... vagy erdo, vagy vizpart.

2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem setalnak egyáltalán
2021. jún. 15. 19:58
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
4# Hát ez szomorú...
2021. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az előbb megjött a lendület, a kapu rendesen csattant, ahogy elsétált a járdán egy cigány


jobbnak látom az udvaron bent tartani

2021. jún. 16. 07:55
 7/16 A kérdező kommentje:

itt az udvaron már mondtam nekik hogy séta van, de 20 méter után leül, hogy nincs kedve...



ilyenkor behúzza a féket, nem mozdul, akár el is fekszik


tovább nem hajlandó mozdulni. szalámira sem mozdul meg



mit csinálnék akkor, ha 2 km-re szopat meg?

2021. jún. 16. 08:02
 8/16 A kérdező kommentje:

mármint kimegyünk a hától, 2 kmre vagyunk, és ott szopat meg?


bár amúgy kétlem, hogy túl messzire eljutnánk, mert leheveredik, és túl nehéz hogy visszacipeljem

2021. jún. 16. 08:03
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező... Az én staffordom is ugyanezt csinálta kiskorában, ilyenkor dacol, akár egy kisgyermek.


Ha ezt hagyod - lustaságodból fakadóan, később sem fogsz tudni mit kezdeni velük, főleg ha már jelentősen kiütközik a viselkedésükön a mozgáshiány, és ne adj isten valamin / valakin csattan majd a rotik elégedetlensége - hozzáteszem, jogosan.


Én kutyám 3-4 hónapos koráig csinálta ezt, és mivel ember vagyok, ki tudtam számítani, hogy az én tűrőképességem, ha AKAROM, határtalannak fog bizonyulni, így megerőltettem magamat, és nyüstöltem, mindaddig míg nem lépett párat, majd jött a dicséret, és jéé... Megszerette a sétát. Azóta eltelt bő 2 év, és egy engedelmes kutya lett belőle, hamar megtanulta, hogy nem ő a főnök.


Aki egy kiskutyát sem tud irányítani, annak minek kutya?!

2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

tudom én pátyolgatni, de miről beszélsz te?


milyen kiskutya?


egy 7 hónapos kan roti meghamizza a stafordshiredet aztán kibüfögi...


de ha nem is, akkor is már jelentős a súly és méretkülönbség

2021. jún. 16. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!