Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahoz,hogy menhelyen...

Mi kell ahoz,hogy menhelyen dolgozzak?

Figyelt kérdés
Csak menjek oda és kérdezzem meg, hogy kell e önkéntes? Keressek fel facebook csoportot vagy weboldalt?

2021. jún. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Bármelyik működhet.
2021. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Bár igaz, hogy én közösségi szolgálatra mentem az érettségi miatt, de én felhívtam a menhely iskolának megadott telefonszámát, és érdeklődtem. Bár nem vették fel, hanem később visszahívtak, de nagyon rendesek voltak, behívtak, és a nyaramat menhelyi önkénteskedéssel töltöttem. Nem bántam meg.

Szerintem te is megpróbálhatod telefonon felhívni őket, gondolom a menhely weboldalán, vagy valahol fent van.

2021. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is örömmel látják a dolgos kezeket. Ha "csak" abban tudsz segíteni, hogy megsétáltatsz 1-2 kutyát, annak is örülnek, főleg a kutyusok :)
2021. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az interneten vagy telefonon érdeklődj, akkor azt találod meg, aki ezzel foglalkozik.


Ha személyesen odamész, előfordulhat, hogy nem lesz ott senki, mert épp sétáltatnak, dokihoz vittek kutyát vagy szimplán más időpontban vannak kint.


Önkéntesekre mindig nagy szükség van, szép dolog tőled, hogy így segítesz :)

2021. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!