Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól lehet menhely...

Hány éves kortól lehet menhelyen önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Én és öcsém is imádjuk a kutyákat, macskákat, de szüleink nem engedik, hogy sajátot tartsunk. Mivel itt a nyár és nem nagyon tudunk mit kezdeni magunkkal, ezért önkénteskedni szeretnénk. Szüleink támogatnak minket ebben. Én 17, öcsém 14 éves.

2021. jún. 16. 11:14
 1/7 Katona Dius ***** válasza:
93%
Ha van konkrét menhely, ahova mennétek, hívd fel és kérdezz rá, ők hány éves kortól vesznek fel önkénteseket. :)
2021. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%

szerintem nem kötnének semmi munkaviszonyt hanem csak annyi is elég lenne hogy pl muitattatnak veletek egy lakcímkártyát biztonság kedvéért és beállhatnátok egyből segíteni

második ötletem hogy ha jársz suliba akkor köttetsz a menhellyel és a sulival egy szerződést és az 50 óra közszolgálatot ha van akkor a menhely tökéletes hely lenne ledolgozni (én is ezt fogom csinálni)

2021. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én 12 éves koromban voltam először önkénteskedni. Hívj fel egy szimpatikus menhelyt és kérdezd meg őket!
2021. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk két 13 éves a leglelkesebb önkéntes, nagyon nagy segítségek 🥰 de van elég sok tini, az 50 óra közösségi szolgálatot is szokták nálunk csinálni, az neked esedékes is ha még nem csináltad meg, de hamarosan a tesódnak is az lesz. Így lényegében szórakozva teljesíthetitek. Csak egy szerződés kell a sulival ha még nincs olyan nekik.

Bátran írjatok a menhelynek facen ha van nekik, vagy hívjátok fel őket. Biztosan szívesen fogadnak.

2021. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kutyát sétáltatni mentem 12 éves koromtól. 4*45 percre vittem 4 kutyát 2naponta.

Bár nekem volt otthon is kutyám, arról a menhelyről, ahová visszamentem sétáltatni két évre rá, hogy örökbe fogadtuk.

2021. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Győrben pl 14-től lehet, előtte csak nagykorúval együtt.
2021. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10 éves kortól lehet önkénteskedni.De kell szülői engedély 14 éves korig
jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!