Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak jobb életük van,...

A kutyáknak jobb életük van, mint az embereknek?

Figyelt kérdés
Belegondoltam, és szerintem nekik jobb az életük, ha a gazdájuk is jó hozzájuk. Csak esznek, isznak, alszanak, sétálnak, játszanak, nem kell dolgozniuk.

2021. jún. 16. 11:25
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmam sincs. A saját igényeimről van elképzelésem. A kutyáét legfeljebb sejtem. (igennel szavaztam)
2021. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha a munkát tehernek éled meg, keress másik munkát... a többit te is csinálod szerintem.
2021. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Egy ideális világban igen. De sajnos nagyon messze vagyunk attól, nézd meg hogy hány idióta tart láncon kutyát, nem eteti megfelelően, nem foglalkozik vele, nem sétáltatja, ha beteg, hagyja szenvedni, veri, kínozza, autó után köti, satöbbi.
2021. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Lehet,de ez nagyon szubjektív.
2021. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon sok mindentől, a konkrét kutyától és a konkrét gazdától függ.
2021. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak tuti jobb élete van mint nekem 😀 szívesen lennék a saját kutyám.

Másé nem és sokaknak igen-igen szomorú sorsa van.

2021. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
#3-assal értek egyet. Ha azt nézzük, hogy egy lelkiismeretes, szerető gazdi kutyája vagy egy ember, akkor szerintem a kutya. Az embernek dolgozni kell, pénzt kell szerezni hogy eltartsa magát és ha van akkor a családját, nagyon sok nehézség van az életben. Egy jól tartott hobbikutyának viszont semmi felelőssége nincs, csak eszik alszik és játszik. Viszont ha olyan kutya aki sajnos nem jó gazdihoz került, akkor talán inkább lennék ember.
2021. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
90%

Nem. Kezdjük ott, hogy 7x olyan gyorsan élnek, mint mi. Vagyis nekünk hét év az, ami nekik mindössze egy. Folytassuk ott, hogy nincs szerelmi életük. Pedig ha van valami, amiért igazán érdemes élni, az a szerelem. A szexben sem élhetik ki a vágyaikat, csak ha ők a legerősebbek a brancsban, de akkor is egy évben max 2x, és akkor is kínos összeragadás a vége. Ezenkívül egy kutya akkor eszik, akkor játszik, amikor a gazdi elérkezettnek látja az időt erre.

Egyetlen dologban jobb a kutyáknak; ha valami gyógyíthatatlan betegségben szenvednek, nekik létezik eutanázia, míg az ember esetében ezt holmi keresztényi erkölcsök tiltják.

2021. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!