Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvaszt lehet kinti-benti...

Kuvaszt lehet kinti-benti kutyaként tartani?

Figyelt kérdés
Éjszakai bent alvással? Előszobában fekhelyen/szőnyegen lenne a helye.

2021. jún. 16. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Persze, lehet, barmit lehet, a nagy kerdes csak az, hogy o mit akar majd :D

A legjobb az, ha eldontheti szerintem, ne kenyszeritsd olyanra, amit nem akar :)

2021. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Ha van lehetoseged kint tartani akkor minek akarod bevinni a hazba?

Nem,jobb neki kint hidd el nekem.

2021. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha túl meleg van, vagy túl hideg, esik az eső, stb, szívesen bent lesz a házban, de alapvetően valószínűleg többet akar majd kint lenni. A lényeg hogy legyen lehetősége mindkettőre.
2021. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Aki lepontozott meg tudja magyarazni,hogy miert?

Miben nincs igazam?

Aki azt mondja,hogy ha hideg van vagy esik az eso szivesen bent lessz a hazban az latott mar kuvaszt,volt vagy van neki kuvasz?

2021. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Kuvasz is volt, komondor is :) nem voltak pátyolgatva, nem olyan típusú kutyák voltak (a mostani a lábamnál alszik, neki igénye van rá) de bizony szerettek behúzódni, főleg a komondorom, ha rossz volt az idő. Lehet neked nem tetszik, mert azt akarod hinni hogy jajj de kemény kutyák, és szeretik magukat sanyargatni, de nem hülyék, ellenben veled.
2021. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy nagyon be fog járni a házba,de azért jó ha megvan a lehetősége rá,hogy bemehessen :D
2021. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
5-oske nekem is volt pasztorkutyam es jelenleg is van,7 hetes es kepzeld nem jon be a hazba(sot kepzeld meg a pasztoroknak is van es azok is kint alnak az esoben es nem lessz semmi bajuk) A felnott pasztorkutyam ha esett az eso meg akkor is kint setalt az udvaron es nem huzodott be a hazaba,de hat te jobban tudod meg nala is,hogy mo jo egy pasztorkutyanak,vagy az en kutyam is huje volt:))
2021. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem huskym van, nem hiszem hogy kevesebb szőre lenne mint a pásztorkutyaknak, sőt!! De nagy hidegekben ő is szeret inkább bent lenni és az esőt is utalja, mert ha sok eső esik egy idő után akármelyik kutya bundája átázik. Szóval ha a kutya se bánja nyugodtan beengedheted.
2021. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha megvan a lehetősége bemenni, be fog menni, amikor úgy érzi. Ha van bent klíma, lehet, hogy a nagy melegben bent fog hűsölni majd, a hőguta nekik is árt.
2021. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartanám estére (sem) bent. A kuvasz kifejezetten szeret területet őrizni. Egy 10 m2-es szobán mit őrizzen? De kintre mindenképp csinálnék neki olyan helyet, ahová be tud húzódni, ha rosszabb az idő. De ahonnan ki is tud menni és nincs is rád utalva, hogy majd ha felkelsz, kiengeded.
2021. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!