Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy alkoholista megtámad,...

Ha egy alkoholista megtámad, és a pórázon lévő kutyám megvéd, megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 21:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Ugy csinald,hogy amikor a kutyad “megved” ne legyen tanuja a reszeg fazonnak. Tanu nelkul hiaba jelent fel,nem tudja bizonyitani,hogy a te kutyad harapta meg.
2021. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

10-es, szerinted szájkosárral nem tud sérülést okozni egy védekező, magát és gazdáját védő kutya?


Megmondtam a fószernek, hogy hívom a rendőrséget, ha nem hagy minket békén. De nem első eset, és más lakókba is beleköt, ha ittas. A házban is okozott már kárt.

2021. jún. 16. 22:18
 13/25 anonim ***** válasza:
28%

Az attól függ hová harap és milyen súlyos.

8 napon túl gyógyuló sérülésért cserébe elaltatják a kutyádat akár részeg volt akár nem.

A kiképzett öv kutya nem véletlenül haraphat csak kézre és nem véletlenül kiemelt náluk az eresztésre intő parancs azonnali teljesítése.


Ha meg akarod magad védeni ne a kutyát használd fegyvernek.Vigyél gázsprét,önvédelmi eszközt,de ne nyírasd ki a kutyád egy részeg miatt.

2021. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem használom fegyvernek a kutyámat, légy szíves, olvasd el a hozzászólásaimat figyelmesen.
2021. jún. 16. 22:50
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ mekkora ügy lesz belőle. Ha inzultált és a kutya megkapja max bekérik az oltási könyvét, meg kapsz egy ejnye-benyét, hogy legyen rajta szájkosár. Ha a fószer nem is emlékszik rá, akkor nincs semmi. Én viszont inkább a kutyát félteném, mert ha nagyon acsarkodik, akkor belerúghat. Ha egy mód van rá kerüld el messzire, vagy kapd fel a kutyád és menj el mellette.
2021. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
El szoktam kerülni legtöbbször. Tegnap nem sikerült. Már a séta végén jártunk és összefutottunk egy szomszéddal, akivel szoktam beszélgetni, leültünk egy padra az épület előtt beszélgetni, ez meg odajött kötekedni tiszta részegen, a kutyát már a lábam közé fogtam a pad alá.
2021. jún. 17. 08:58
 17/25 anonim ***** válasza:
30%

kiscsillag, egy 9 kg-os kutya a büdös életben nem fog tudni megvédeni


nincs meg a fizikai ereje ahhoz, hogy bármi sérülést tudjon okozni, így efelől teljesen felesleges aggódnod...


amiatt aggódj, hogy a csávó ne tegyen kárt benned, meg a kutyádban


ha kötekednek veled közterületen, hívd ki a rendőrséget!

ne te akarj intézkedni!

a kutyád nem fog megvédeni!

2021. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nézd, harapni egy csivava is tud, és az is fáj, én csak nem szeretnék abból bajt, ha esetleg ez a fazon alkoholos állapotban hadonászik, rugdos felénk, mert éppen olyanja van, pont mi vagyunk ott, kitámasztja a liftajtót, és nem hagy minket elmenni, vagy bármi más miatt sarokba szorít minket, és emiatt esetleg a kutyám odakap. Próbálunk a lakókkal közösen tenni valamit, mert veszélyes.
2021. jún. 17. 10:54
 19/25 anonim ***** válasza:
24%

A kutya veszélyes vagy a pali?


Hidd el, hogy egy felnőtt férfival szemben semmit nem tud tenni egy csivava. Harapott már meg ilyen 5 kg-os kutya, csak lábszárat ér el, de mire tudna egy kicsit is harapni, úgy fel lesz rúgva, hogy vége a kutyádnak az alkoholistával szemben


látom valakinek jól megy a lepontozás, ha nem tetszik hogy pötyike nem egy ÖV. harci kutya a kis 9 kg-val és ez nem tetszik embereknek, engem különösebben nem érdekel :D

2021. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
hívd ki a rendőrséget, fújd le sprével, ennyit tudsz tenni.
2021. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!