Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaknak van olyan nyugtató...

Kutyaknak van olyan nyugtató amit minden este lehet adni nekik?

Figyelt kérdés

Sajnos egész éjjel megállás nélkül ugat a kutya már 7 éve és már nagyon kellemetlen számomra ez. Arra gondoltam, hogy esténként adnék neki valami növényi alapú kutya nyugtatót, ami nem káros a számára. Esetleg van ilyen?

Még arra gondoltam, hogy adnék rá ilyen kutyaszijjat, nagyobb testű kutyáknál láttam, hogy egy szíjjal a pofajukat megkötik.

Sajnos rossz alomból származik, nagyon hiperaktív, konkrétan "elmebeteg". Van, hogy annyira ugat, hogy majdnem megfullad. Szerintem ezek az ugatasi rohamok számára sem jók. Illetve nagyon ritkán és keveset alszik, én három éve ismerem ezt kutyát, de egyszer sem láttam aludni. Biztos vagyok benne, szellemi vagy agyi eredetű elváltozása van. Lehet a belterjesség is szóba jöhet.

Milyen opcióim vannak, hogy éjszaka ne ugasson legelabb?


2021. jún. 18. 01:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
16%
Add be menhelyre. Am. gondolom a kertben rohad.
2021. jún. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom orvos még sosem látta.

Sétáltatva sosem volt, senki sem törődik vele.

Nem ő származik rossz alomból. Hanem aki tartja.

2021. jún. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Hogy veszitek a bátorságot hogy ilyen hangnemben írtok?

Volt orvosnál

Foglalkozva van vele

2021. jún. 18. 02:08
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

Még idegbeteg is vagy.

Ne csak a kutyát vidd orvoshoz...

2021. jún. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy elnézem az a nyugtató neked jobban elkelne.
2021. jún. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Már tudom honnan ragadhatott ez a kutyára. :D
2021. jún. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondoltal, hogy nem eleg neki a napi 5-10 perc jatek, mert gondolod majd attol elfarad? Vidd el egy nagy setara (2 ora) estefele, ahonnan ugy jottok vissza hogy lóg mindene, es lass csodat, aludni fog. Nem nyugtato kell. Egy kis mozgas neked is jot fog tenni. Faradt kutya a jo kutya, tartja a mondas.
2021. jún. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

“Lefarasztom, jatszok vele”

*Fordítás*

Szaladgalok vele az udvaron napi 20 percet es kesz.


Javaslom, tegyel ra egy k*rva hamot, es vidd el este 8 kornyeken egy 1,5-2 oras setara.

2021. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Hát, a kutya olyan mint a gazdája. Itt is bebizonyosodott. Tudom, tudom, undorító őrült állat féreg vagyok.
2021. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Kèrdezö, veled minden oké? Ne adjunk rád eg ilyen fejszíjat (amúgy a neve Halti, és arra van, hogy SÉTÁN ne húzzon a kutya), hogy megnyugodj kicsit?!
2021. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!