Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vennétek ugyanolyan fajta...

Vennétek ugyanolyan fajta kutyát, mint ami korábban volt és elpusztult?

Figyelt kérdés

Üdvözletem. Három hónapos német juhász kutyánk tragikusan elhunyt balesetben.

Nagyon megviselte az egész csaladot az eset, főleg 15 éves lányunkat. Tervezzük, hogy veszünk egy másik német juhasz kölyköt, de tanakodunk, hogy nem fogja-e emlekeztetni állandóan a regi kutyankra. Viszont felnott kutyakent azt sosem láttuk sajnos, ezt meg remélhetőleg majd igen.


Van valakinek hasonló tapasztalata? Szülőként, gyerekkent?



#kutya #elpusztulás #Ugyanolyan fajta #Nemet juhasz kolyok
2021. jún. 18. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

7es voltam.

Miért pontoztak le???

Ezzel mi rosszat mondtam.

Tele van ez a gyk rosszindulatú, megkeseredett emberekkel!

Nem is írok ide többet, ez egy hulladék oldal!

2021. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

#11, sokan csak szórakozásból nyomkodnak..

Nem csak ebben a témakörben, hanem az egész oldalon.

Egyeske voltam

2021. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 qkker1 ***** válasza:
61%
3 németjuhászom volt, 5 éves volt az első, amikor a másik kettő meglett. teljesen különbözőek voltak, pedig 2 apa-lánya volt.
2021. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

13 éves volt a németjuhászom, amikor meghalt. Imádom a fajtát, szóval utána is németjuhászom lett. Ha ő nem lesz és lesz még egyszer kutyánk, akkor csakis németjuhász, mert a férjemmel nagyon szeretjük ezt a fajtát.


Nem hasonlítgatjuk az előzőhöz, mert teljesen más személyiség más szokásokkal más "hülyeségekkel". :)

2021. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Anyukám mindig német juhászt vagy rotit vesz, neki ez a két fajta a nagybetűs KUTYA. Nekünk egy vörös-fehér cicánk halt meg, a férjem kijelentette, hogy neki csak ilyen macska kell, úgyhogy ilyen lett utána. A szomszédban szintén nemrég meghalt balesetben egy kölyökkutya, pár hónap múlva nekik ugyanolyan lett, ugyanattól a tenyésztőtől. Ezt mindenki maga tudja, hogy el tud-e vonatkoztatni.
2021. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy kaukázusi keverékem volt, 12 évesen halt meg végelgyengülésben 3 évvel ezelőtt. Általa szerettem bele a fajtába, és az egyik legagyobb álmom, hogy legyen még egyszer egy kaum.

Szerintem ez emberfüggő, beszéljétek meg egymás között.

2021. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki időt szánt a véleménye, tapasztalata megosztásáról. Nagyon hasznos volt minden vélemény.

Sajnalom, hogy volt aki lepontozta a válaszokat, mert itt nincs jó vagy rossz válasz eleve. En minden hozzászólónak "hasznos volt" pontot adtam.

2021. jún. 25. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!