Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya támadás ellen gázsprayt,...

Kutya támadás ellen gázsprayt, vagy gázpisztolyt vegyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 06:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
14%

:)))


A lelkedet erositsd meg, hogy ne legyel beszari es akkor fogod tudni kezelni az ilyen helyzeteket.


En ugy szoktam latni, hogy egy rendorkutyat nem igen erdekli ha a tamadonal barmilyen fegyver is van, leteriti es kesz! Latszik, hogy meg nem is lattal igazi kutya tamadast, neked mar egy ugato kutya is annak tunik :)))


Gyava ember vagy - ennyi az egesz.

2021. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarsz sokat szánni rá, akkor marad a Praktikeres, 2000 Ft-os spray. Viszont ha hajlandó vagy tízszer ennyit is rááldozni, akkor valami egyszerűbb riasztópisztolyt javaslok, mert a spray nehezebben kezelhető a pillanat hevében, ezen kívül magaddal is ki szúrhatsz vele. Bár már egy figyelmeztetőlövéstől is meghátrál a legtöbb kutya, én mégis javaslom, hogy hordj magadnál (illetve a fegyver tárjában) gumi, gáz, vagy kábító lövedéket. Sose lehet tudni, legtöbbször úgyse lesz szükséged rá. Nekem is elegem lett a kutyákból, hogy a világos színű nadrágjaimat összeugrálják, a támadásokról nem is beszélve, amik valamiért egyre általánosabbak, épp ezért javaslok egy 20 és 30 ezer forint közötti, lehetőleg fényes, krómozott/nikkelezett küllemű (hogy figyelemfelkeltőbb legyen) kis gázpisztolyt. Ezt csak egyszer kell megvenned és el se hinnéd mekkora biztonságérzetet ad. Az engedély se drága hozzá, asszem' 2000 Ft kiváltani a plasztikkártyát, amit bő 1 hét múlva megkapsz. Viszont az a legjobb, ha senkinek nem beszélsz arról, hogy vettél ilyesmit (még akkor is, ha legális), ezt magadért vedd, meg azért, aki veled van abban a pillanatban.
2021. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%
Összeugrálták a világos nadrágod ezért vettél fegyvert? Gratulálok. Remélem gyereked nem lesz
2021. jún. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Velejéig kutyabarát vagyok. Ha szabad javasolnom: SCHRILL-ALARM személyi hangriasztó. Vagy hasonló más márka. Önbizalmat ad, amikor magányosan túrázok.
2021. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
7%
Ha már támad a kutya akkor baszhatód mi van nálad !
2021. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
Miért támadnak meg a kutyák?
2021. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
73%

Nem érdekel ha lepontoznak, de leírom.

Az #1 válaszolóhoz:

Te már aztán sokat leszűrtél egy kérdésből... Biztos zseni lehetsz, vagy még biztosabb annak az ellentétje. :))) Kivánom neked, hogy egy németjuhász vagy egy felgyúrt bulldog tépje le a lábad közét! Vagy, ha nem más, akkor fussál bele egy agresszív kóbor falkába amikor senki sincs ott!


A kérdezőnek:

Én mivel állatbarát vagyok nemjavaslom a gázpisztolyt, mert ugye nem szeretnénk ha véletlenül is meglőnéd. Plusz sok a macera vele, amit most nem fejtek ki. Inkább a gáz spray, attól is meg kell, hogy hátráljon, ha a pofájába fújod.

2021. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
85%

Antihund spray.

Kimondottan kutyákra való. Túraboltokban kapható.

Sajnos volt, hogy nekem is használnom kellett már.

2021. jún. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

Gázspray-t, gázpisztolyt hiába veszel, tilos a használata közterületen... Legalábbis tavaly még nem lehetett. Történt velem múlt nyáron egy ilyen eset. Egy rohadt állat rám támadt fényes nappal. Lefújtam, majd elmentem feljelentést tenni a rendőrségre. Rajtam volt 1-2 nyoma a támadásnak, ugyanis vascsővel megütött, ami gyönyörű lila bevérzéseket okozott. Az emberen semmi nem volt látható, de ő is feljelentést tett ellenem a gázspray miatt. Kitalálod ki húzta a rövdebbet?

Szóval ennek fényében én is valamiféle hangot kiadó szerkezetet választanék, vagy az Anti-hund-ot.

2021. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom... Mennyi ostoba, buta, primitív ember van! Elképesztő...

Aki ilyen hülyeségeket ír, hogy: "Miért támad meg a kutya?" Továbbá az 1 - és és a 3 - as válaszoló... Inkább nem írom rólatok a véleményem, mert letiltani az oldal a sok "kedves" trágár szó miatt...

Egyszer szakadjon felétek egy fogcsattogtató, izmos, nagy pitbull - vagy rotveiler, németjuhász vagy akármilyen kutya, úgy, hogy a gazdája vagy sehol vagy olyan messze, hogy mire odaér, simán rádtámad az a dög...

3 - as: kíváncsi lennék, mondanál te a gyerekednek a koehazban, ha megtámadják egy kutya, és tele lenne maradandó harapás nyomokkal... Biztos ott is ő lenne a hibás, nem az eszetlen gazdája... Fingotok sincs róla, milyen félelmetes érzés, mikor szalad feléd egy kutya és tudod, hogy meg fog támadni! Ha okosat nem tudtok hozzászólni, inkább tartsátok magatokban a gondolataitokat...

Tavaly nyáron történt velem, hogy tekertem az állomásra, és egyszer látom/hallom, hogy rohan felém egy staffordshire, és a gazdájára még nem hallgat! Hiába szól neki! Elkezdett ugatni meg ugrálni körülöttem, majdnem megtámadott... Szerencsére épp időben odaért a gazdája, és nem lett baj. Le se szidta, csak kedvesen mondta neki, hogy "Nem szabad ilyet csinálni!"... Meg mondta nekem, hogy nem érti, nem szokott ilyet csinálni...

Nem hát... Csak olyat neveletlen, hogy láttam már, amikor pórázon vezette, akkor is menne neki az embereknek...

Ekkor döntöttem el, hogy elmegyek egy önvédelmi boltba, és az eladó javaslatára vettem paprika sprayt. Ezzel, ha lefújod, bele is dögölhet! De ki a f.szt érdekel, ha megdöglik..?! Inkább, minthogy az embernek egy kezével kevesebb legyen vagy élete végéig elcsúfítsa az arcát a támadás nyoma...

Sajnos a sok hülye megveszi a harci kutyákat, és nem tud bánni velük, ebből szokták lenni a kutyatámadások! De, menő Instán még Facen kitenni, milyen harci kutyájuk van! Az utcán is nagyon vagány a harci kutyát sétáltatni! Hagy lássák, milyen fasza gyerek vagyok! Mellé még kötelező a cigi a szájba meg a nyaklánc, és máris szolgálatra kész a helyi "főgengszter"!

2021. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!