Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya támadás ellen gázsprayt,...

Kutya támadás ellen gázsprayt, vagy gázpisztolyt vegyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 06:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
65%
17, 99.9%-ig biztos vagyok benne. Ezek nem olyan kutyák, de annak, aki nem ismeri őket elhiszem, hogy rohadtul ijesztőek lehetnek. :) Az enyém is épp ilyen, retteg tőle mindenki, a szomszédok pl. azért is, mert milyen nagy, és ijesztő hangja van. De az az igazság, hogy ha én valakit (gondolok itt vadidegenre, akit előtte hangos ugatással akart elzavarni a kapu elől) leültetek a kanapémra, ez a nagy borjú képes belemászni az ölébe. :D
2021. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

18

Talán kérdezd meg azt a kisfiút, aki a húgát mentette a támadó kutyák elöl és szanaszét harapták. Azóta teljesen magába fordult, depressziós lett.

De te biztos ezt is megmagyarázod.

2021. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

21

Hangsúlyozom, hogy ez egy necces helyzet volt! A kutyát akarata ellenére be akartam rángatni a futiba. (Tudom, hülyeség volt. De mások is megtették, sőt, én is egyszer már korábban.)

Láttam én, hogy hogy néz rám és hogyan jön felém.

Szerintem az volt a mázlim, hogy ijedtemben totál ledermedtem. Így nem volt oka támadni.

De LEHET, hogy nem támadott volna meg.

És ez nem az a kategória, hogy "jaj de félek, mert egy nagy fekete kutya" és nem is az, hogy ijesztő hangja van. De gondolom érted.

2021. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"lelkedet erositsd meg, hogy ne legyel beszari es akkor fogod tudni kezelni az ilyen helyzeteket."


Ja, mi van ha a kérdező gyerek, vagy egy 50 kilós nő? Sok esélye lenne egy pitbull vagy valami nagytermetű dög ellen. Nálunk csapatokban járnak az önsétáltató kutyák, és támadnak.. Főleg a bicikliseket.

Nem hiszem hogy ilyenek ellen sokat segítene az erős lélek.


Amúgy szerintem paprikaspray. Ha gázpisztollyal lövöldözöl még téged büntetnek meg, és a kutya se biztos hogy megíjed.

2021. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem felejtem el, amikor olvastam, hogy egy fiatal nő konkrétan átúszta a (fél) Dunát, amikor a Margit-szigeten kutyák támadták meg és a vízbe ugrott az életét mentve. Neki is biztos meg kellett volna erősítenie a lelkét.

Azóta tudom, hogy 2-3 fős bandákban vagy csapatokba verődve milyen veszélyesek lehetnek.

2021. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
20%
Választ ugyan még mindig nem kaptam... de kérlek, ne bántsátok szegény kutyákat!
2021. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

Ők ne bántsanak engem, b++. És senkit, tényleg senkit. Mondom ezt úgy, hogy alapjában véve szeretem a kutyákat.

Sokkal erősebbek nálunk, gyorsabbak, hatalmas a harapáserejük. Miről beszélünk? Egy embernek semmi esélye egy kutyával szemben.

(Nyilván nem pici kutyákról beszélek.)

2021. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Paprikaspray ! Csak jobb drágább nyugati FOG fejes . De gázstukiból jobbakat de minimum 35 - 40 ezres kategoria , Ekol Alp - Ekol Lite -Ekol Majarov - Zoraki 914 ! Röhm rg 88. PV 120 mg és CS 80 mg töltetre vegyesen tárazva . Bárkit bàrmit lefújsz tűnés , nincs helyben toporgás meg zsaruk mentő hívása , a valóság nem jogszabalyokra épül , azt nyomoronc korrupt trögerek írják ....
2021. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Gázstukker viselése esetén nincs figyelmeztető lövés , gáztöltetek betárazva és felkészülten vagy hirtelen előrántás durr durr és kocc . Nem a hang hanem a hatóanyag használ .
2021. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami harmadik lehetőség?

Nekem se ártana vmi védelmi eszköz, de nő vagyok és nem szeretnék fegyvert (a sprét meg félek magamra fújnám véletlen).

2021. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!