Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mindent lepisilésre vmi...

Wokesa kérdése:

Kutya mindent lepisilésre vmi spray?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani vmi sprayt, vagy szert, ami elriasztja a kutyákat bizonyos dolgok levizelésétől?

Kertes házunk van, és két felnőtt kan kutyánk. Egy bull terrier, és egy beagle.

Egymással versengve tisztelnek le mindent is.

Találtam a neten többet is, de nem tudom melyik ami beválik.



2021. jún. 20. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Ivartalanítás és NEVELÉS.
2021. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
És sok séta.
2021. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem setaltatod meg nem viszed sportolni ,akkor termeszetes,h kitalalnak vmi szorakozast.


Te egyertelmuen nem tartod be a sorrendisegi szabalyokat. A kutyak nem tisztelnek fonokkent,kulonben nem jelolnenek a teruleteden.

2021. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 qkker1 ***** válasza:
50%
Ezt a nemnormális 4-est nem lehetni tiltani? Minden kutyás/macskás kérdéshez beböfög valami ocsmányságot!
2021. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
#4 Milyen 4.-est akarsz tiltani? Hisz Te vagy a 4.-es. Vagy közben töröltek egy választ, amíg nem figyeltem oda?
2021. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen egyértelmű hogy töröltek egy választ.
2021. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 qkker1 ***** válasza:
88%
Törölték, "dugj parafadugót a húgycsövébe", volt a kulturált kommentje.
2021. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Ritka nagy suttyó, a törölt.
2021. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, két makacs kutyád van. Miért, ha egyiket sem tudod ilyenekről sem lenevelni?

Azt írod felnőtt kutyák. Eddig miért nem nevelted őket?


Azért valljuk be, kis odafigyeléssel nem nehéz megértetni egy kutyával, hogy pl. falra, padra, kocsira tilos hugyozni.

2021. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves anonim kisfiú/kislány/úr/ hölgy!

(Nem kívánt törlendő!)


Soha nem értettem az ilyen butusokat(nem tartottam illendőnek idiótát írni), miért nem görgettek tovább az Isten szerelmére?! Bírd már ki, és mindenkinek szebb napja lesz!(elnézést, ha nem azt sértettem meg aki a nevelési tanácsokat adta)

Feltettem egy kérdést, ha nem tudsz rá válaszolni, engedd el.

Úgy látom az input kevés volt, írok még hozzá:

-Mi egy szép zöld mezőkkel körülölelt, madárcsicsergéstől hangos helyen lakunk, amit úgy hívnak, hogy falu.Egy naagy-naagy kertes házban, zöld pázsittal,gyerekekkel,akik imádják a kutyákat.Itt FALUN az ebeknek vannak feladataik is. A ház és az ott lakók védelme. Ezt a feladatukat a négylábúak nagyon komolyan veszik ám! Ebböl kifolyólag nem igazán kedvencek a kutyasétáltatók, mert elég hangos a művelet, főleg egy bullal.

De gondolom te legalább is jugoszláv farkaskutyákat szocializálsz.

Kivisszük őket néha, de bevallom nem elég gyakran. Falun ez van. Játszunk velük, és köztük vagyunk szinte mindig. A két ebet felváltva engedjük ki, így végigjelölnek egymás után mindent. Mivel felnőtt KAN kutyák, akik egymással rivalizálnának, csak sajnos ebben a bull jelentős előnnyel indulna.

- Sajnos elmulasztottam egy közlekedési rendőrt bérelni, hogy a sípjába fújjon, ha a kutyusok lecsinálnak vmit amit nem lenne muszáj.

-A főnök én vagyok, erről nincs vita. Olvasva a tanácsot, lehet holnap mielőtt kiengedem őket kijelölöm a területemet.

-Téged szívesebben kísérnélek el ivartalanításra mint őket, aztán megkérdezném milyen volt?

-Kutyaiskolába szívesen hordtam volna őket, de sajnos nincs a közelben.

-Szerintem nem volt még dolgod bull-terrierrel, kicsit makacs jószágok, bár a jugoszlávok is nehéz esetek.

Ezek után ha lapul a szekrényedben valami használható spray, megadod nekem a nevét?

Elnézést, ha valakit megsértettem volna, nem akartam( na jó, egy picit),

de ki nem állhatom azokat akik még csak a fáradtságot sem veszik, hogy kitaláljanak maguknak vmi nevet, és anonimként osztják a nem létező észt.

Úgy érzem mindent megteszünk az állatainkért imádjuk őket, csak a kérdésemre szeretnék választ kapni. Ha nem akkor sem megyek a Dunának.

2021. jún. 20. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!