Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ valaki ebben a hőségbe...

Használ valaki ebben a hőségben hűtőmellényt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egyik kutyám légcsőszűkületes, kicsit nehezebben bírja a meleget, mint a többiek. Neki szeretnék venni egyet, amit 30 fok felett adnék rá, amikor muszáj egy gyors egészségügyi sétát megejteni.

2021. jún. 21. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekunk van Xl-es labradorra való méret. Passzolnánk le méretprobléma miatt. (Növésben lévö kutyára vettük. )
2021. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
1-es vagyok. Tényleg hüt 5 órát.
2021. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi használjuk. Nagytestű, tömött bundás kutyám van. Kocsiban utazáshoz, és a délutáni eü sétához ráadom mindig nyáron. Lassan az éjjeli kocogáshoz is rá fogom tenni, mert nem hűl vissza a levegő.

A hűtőmellény jó, de nem mindenható. Pici könnyítés a kutyának, de a forróság így is megviselné. (Huttra wrap-et használunk, szerintem a tavalyi Dogdreames jobb volt, de azt sajnos elvesztettem valahol)

2021. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, bár ritkán használjuk. Talán egy fokkal jobban elvan benne a kutya, de ahogy az előző is írta, nem csodaszer. Engem megnyugtat, ha rajtuk van.

Nekünk egyébként kóbordogsos van, az árát megéri, drágábbal nincs tapasztalatom.

2021. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny kutyak :)))
2021. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5/5


Szegény kutyák, a rohadt gazdijaik törődnek velük. Szomorú :(

2021. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:25

Mi, emberek is használunk sokféle dolgot a meleg enyhítésére. Extrém melegben a kutyáknak is jólesik, ha némileg elviselhetővé teszik a gazdáik.

2021. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk hűtő matracunk van.

Ugyanilyet láttam mellényben, csak mi séta után használjuk itthon, alátesszük.

2021. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk egyelőre csak matrac van, a mellény is be van rendelve, azt majd ezután próbálom ki. Viszont van olyan mellényszerű hámunk, ami jól magában tartja a nedvességet, azt szoktam bevizezni, ha melegben megyünk ki, és valamennyit az is segít.
2021. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!