Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anyakutya megölte a kölykét...

Az anyakutya megölte a kölykét! Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Semmi baja nem volt a kiskutyának,nem volt beteg akkor miért tette ezt az anyja? Anyukám vette észre hálistennek én nem láttam :( Kimentem leszidtam annyira ideges voltam legszívesebben belerúgtam volna de nyilván nem bántottam nem vagyok ilyen a másik meg hogy azzal nem hoztam volna vissza a kicsit.Korábban nem történt ilyen ez volt az első fialása.
2021. jún. 21. 16:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%

ez normális az állatoknál, az én macskám is megette a kölykeit.

valószínűleg ár nem élt a kutya, amikor megette az anyja.

2021. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem valószínű hogy magától pusztult volna el,ma délben még evett,játszott semmi baja nem volt :(
2021. jún. 21. 16:07
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora volt a kicsi? Volt tobb is es ezt az egyet olte meg?

Ha par napos volt a kicsi,tobben is voltak egy alomban es csak ezt olte meg akkor teljesen normalis,azt jelenti,hogy a kicsinek valami baja volt azert olte meg.

Ha nagyobb volt a kolyok,par hetes es egyedul volt vele akkor nem normalis,tobb oka is lehet.

2021. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Na akkor lehet is szepen ivartalanitani, hogy tobbet ne tortenhessen meg ilyesmi!

Miert is hagytatok elleni? Megerte? :(

2021. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

1, mert ez az első fialása. Van olyan kutya, aki az egész almot megeszi, mert "bepánikol", nem érti a helyzetet.


2, beteg volt a kölyök. Te ezt nem biztos, hogy észreveszed rajta, de az anyja igen.


3, valami nagy stressz érte az anyát. Gyenge az idegrendszere


Jobb lenne, ha ivartalanítanátok. Az ellés egy stresszforrás a kutya életében. Ő nem úgy éli meg, hogy "hurrá kicsinyeim lettek!". Arra sincs semmi szükség, hogy életben egyszer fialjon.

2021. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Miért elletted le a szukát, ha nem értesz hozzá?

Most, hogy felelőtlenül és tudatlanul szaporítottál és ez lett a vége, biztos jobban érzed magad...

Ne a szukát rugdosd, hanem magadat, de főleg a drága, értelmes szüleidet, hogy ilyenre neveltek...

2021. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Magadat rugdosd meg, ne a kutyát.
2021. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem betegnek érezte őket, sok ilyen szülő van az állatvilágban, amikor az anya úgy ítéli meg, hogy nem életre való a kölyke.
2021. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem meg provokatív kamukérdés, mert a kutyák nem pusztítják el a kölyküket. Valószínűleg a kérdező olvasott erről a farkasoknál vagy más állatnál és úgy gondolta, hogy milyen jó vicc lenne ebből egy kérdést fabrikálni.


Egyébként igen, tudom, hogy van olyan, amikor az anyakutya például ráfekszik a kölykére és az megfullad, de az nem szándékos.

2021. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Borzasztó hogy milyen értelmi szinten vannak egyesek.Szerintem érthetően leírtam hogy nagyon ideges lettem de NEM BÁNTOTTAM.Szerettem volna kiskutyákat de nyilván nem fogom többször hagyni hogy vemhes legyen.Annyira imádnak egyesek habzó szájjal dülöngélni hogy SZAPORÍTÓ VAGY! Holott semmit nem tudnak se a gazdáról se a körülményekről.Kamukérdés.Hát az agyam eldobom.Nem 5 éves vagyok hogy fantáziálgassak.Esküszöm ennek az oldalnak a közössége idi*ták gyülekezetéből áll tisztelet annak a maroknyi kivételnek.Egyébként a kölyök már több hetes volt,csak hogy az értelmes hozzászólásokra is reagáljak.Nagyon szépen megkérek mindenkit aki csak azért jön hogy a nyálát verje nincs rá szükség az értelmes segítő szándékú kommenteket köszönöm!
2021. jún. 22. 09:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!