Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be lehet tanítani egy kutyának...

Be lehet tanítani egy kutyának, hogy soha ne ugasson?

Figyelt kérdés
Szomszédban lakóknak van egy beagle kutyusuk, és amióta ide költöztek egy hangot se lehetett hallani.

2021. jún. 26. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Az a kutya amelyiknek minden rendben van a fejevel/fejeben, az ilyen kutyak normalisan viselkednek :)
2021. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Beaglenél az nagy szó.Vadászkutya,hajtó kutya,ösztönösen vonyít minden sz*rért és a sétát is viszonylag nehéz neki rendesen megtanítani.Megy az orra után se hall se lát módban.


De persze,sok munkával vagy egy hangszálat elmetsző orvossal minden megoldható :D

2021. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Amstaffunk van. A mi tenyesztonk az osszes kutyajat csendbenmaradasra nevelte . Nyilvan az eladhatosag miatt.


Meg felarat is kerhetett volna emiatt.


Tud ugatni,kemeny hangja van. Nincs elvagva a hangszala.

2021. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
vau-vau :)
2021. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pár beagle a lakótelepen, egyiket sem hallottam még ugatni, igaz, bent nem tudom, mert nem az én lépcsőházamban vannak, de kint nem ugatnak. Egyébként sokat számít, mennyire ugatós fajta, mert ez sem egyforma a kutyáknál, és hogy mennyit foglalkoznak vele.
2021. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Be lehet tanítani.
2021. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Be lehet tanítani viszont akkor nem lesz jó házőrző.
2021. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!