Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkellett altatni a kutyámat,...

Hugi* kérdése:

Elkellett altatni a kutyámat, hogy dolgozzam fel az elvesztését?

Figyelt kérdés
6 hete hogy mar nincs velem, most lenne 5éves. Sajnos veseelégtelensége lett, mindent megtettünk érte amit lehetett. De sajnos romlott az állapota. És elkellett altatni. Azóta nincsen olyan nap hogy ne gondolnék rá, és ne sírnék. Köszönöm a válaszokat.
2021. jún. 27. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Idővel jobb lesz csak ennyit tudok mondani :/ .

Részvétem a kutyusért.

2021. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Kitartást neked! Őszinte részvétem!

Ilyenkor csak az idő segít, nagyon sokan nem tudják hogy egy kisállat elvesztése olyan mint amikor egy családtag megy el :(

Most fájdalmas az emléke, de idővel majd jobb lesz visszagondolni rá, mert így maradnak örökre velünk a szeretteink, benünk élnek tovább <3

2021. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ellopták a kutyamat, 6 évig velem volt.

Tudom milyen lehet neked! Sajnálom.

Néhány hónap alatt tudtam nagyjából kiheverni, aztán lett egy új kutyám, aki picit csökkentette a fájdalmat. De ez nem azt jelenti, hogy már nem gondolok a régi kutyusomra és nem hiányzik.

2021. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!