Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinél.alakult ki oltási reakció?

Kinél.alakult ki oltási reakció?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van itt valaki akinek a kutyusa oltas utan allergias lett?

Ez a durva ,életveszélyes reakcio mennyivel,az oltás után jöhet elő?

Csak azert kerdezem mert megyunk majd, es tolunk eleg messze van az allatorvos,egy.esetleges életveszélyes allergiás reakcional félnék,nem érnénk idoben oda..inkabb kivarjuk azt az idot a dokinal,biztos ami biztos..


2021. jún. 27. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az előző kutyámnál kialakult. Kb fél-egy órával az oltás után. Teli lett dudorokkal az egész teste, a feje teljesen eldeformálódott mert ott különösen sok kijött, viszketett és zihált. Felhívtuk az orvost, azt mondta hogy azonnal vigyük vissza. Adott neki valami injekciót amitől elmúlt, de utána sok jóindulatú daganat nőtt rajta amikkel együtt kellett élnie élete végéig, csak egyet műtöttek le. Az orvos szerint nincs a kettőnek köze egymáshoz, de szerintem azok a dudorok tokosodtak be, mert pont ott voltak rajta. Csináltam róla képeket amikor allergiás rohama volt, úgyhogy pontosan tudtam hogy melyik részein voltak a dudorok.

Utána biztonsági okokból mindig ott bóklásztam vele az állatorvosi rendelő környékén oltás után egy óráig, hogy ha gond lenne, helyben legyünk. Ő már nem él, 15 évesen halt meg, most másik kutyám van, de vele is tartom ezt a szokást hogy oltás után nem jövünk haza rögtön, hanem sétálgatunk a rendelő körül. Jobb félni mint megijedni.

2021. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ott akarok maradni fel-1 oraig..csak hallottam már olyat hogy fel nap utan jott ki valami reakcio
2021. jún. 27. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk max egy órán belül kijött, úgyhogy arről nincs tapasztalatom hogy kijöhet-e később is.

A nővéremék kutyájának is volt egyszer allergiás rohama, csak neki nem oltástól hanem egy új fajta jutalomfalattól. Neki is egy órán belül jött ki.

2021. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!