Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben adatok tejet a...

Ilyen melegben adatok tejet a kutyának?

Figyelt kérdés
A kutyáim alig isznak ilyen melegben és a hűvös pincébe se mennek le. Ha adok nekik tejet a hűtőből nem lesz bajuk? Kb már 4 napja kapnak mindennap dél körül 5 dl-t. Nem tesz nekik rosszat?

2021. jún. 28. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Igen adhatsz
Inkább ne
68 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne
2021. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
kutyafüggő....nem hal bele de rosszul lehet tőle
2021. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
5 decit? Ne. Inkább legyen előttük 3 vizes tál, hidd el, ha szomjasak lesznek, isznak.
2021. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

A kutyák laktózérzékenyek, így nagy eséllyel meghajtja őket. Bár kutyafüggő, de én azt ajánlom, hogy inkább engedj vizet a kajájukra, ha meg nagyon kiszáradnak, akkor mutasd meg őket egy állatorvosnak.

Amúgy ha jól értem kinti kutyák. Biztos vagy benne, hogy nem isznak valahonnan máshonnan is nemcsak a táljukból?

2021. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Az én kutyám kifejezetten szereti. Semmi baja nincs tőle.
2021. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Víz a kajára, nedves táp, lédús gyümölcsök (pl.hűtött (magmentes) dinnye) persze érzéssel. Adhatsz jégkockát, vagy álló víz helyett folyasd kicsit a csapot nekik. A tejtől hasmenést lehet és kiszáradnak.
2021. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Olyan cifra fosásuk lesz tőle,hogy 'öröm' lesz nézni.

Inkább ne.Ha esetleg van valamilyen állati vér a hentesnél vagy vágtok állatot frissen adj a vizükbe.Egészséges és hamarabb megisszák :D


De ne hagyd ott! Azt csak frissen szabad abban a pillanatban amikor megosszák,utána ki kell önteni.Romlik,cseszettül büdös,fertőző és legyek mennek rá.


De ha szomjasak lesznek isznak csak legyen mindig friss előttük :)

2021. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Adjatsz tejet,a tobbi mese!

Lehet,hogy van laktozerzekeny kutya de az annyira ritka mint a laktozerzekeny ember.

Akik itt okoskodnak azok “valahol olvastak vagy hallottak,hogy nem jo a tej a kutyanak”

En minden kutyamnak adtam es egyik sem fosott tole. Viszont a vizet azt nem potolja a tej es en egybol a hutobol sem adnam nagyon hidegen a torkuk miatt.

2021. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Ihat, de keveset. De mivel itt eltérő vélemények vannak, ezért javaslom, hogy nézz utána az INTERNETEN. Tudod, Google a barátod!


Pl.: [link]

2021. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem valahol olvassák,hanem szól az állatorvos amikor viszed vizitre kölyökként.

A kutya laktóz érzékeny.A macska is,hiába a sok mese és film a tejet szerető cicákról..vagyis szeretni szeretik de az nem jelenti,hogy jót is tesz.én is szeretem az energia italt mégis görcsöl tőle a szívem..:D

2021. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!