Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a bull tipusu...

Mit gondoltok a bull tipusu fajtákról?

Figyelt kérdés
Gyereket várok s sokan megjegyzik , hogy jobb lenne elpasszolnom őket. (Természetesen erre sose fog sor kerülni) , sokszor megnéznek az utcán miattuk , de még csúnya hozzá szólásokat is fűznek. Ti mit gondoltok? Meddig tarthat még ez az utálatos "fajtarasszizmus"? A kutyáim senkit nem bántanának az égvilágon , nagyon barátságosak s szeretetreméltóak...

#Bull tipusú #Fajtarasszizmus #Kutyaszeretet gyermekkel
2021. jún. 28. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet némely egyed kedves, barátságos, talán még aranyos is, de nekem nem tetszenek, hiába is próbáltam megkedvelni őket, nem ment. De nem vagyok fajrasszista, csak nem tetszik, és ennyi. Nem utálom őket, meg nem teszek rájuk rosszalló megjegyzéseket.
2021. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy te tartozol ahhoz a keves kivetelhez, akik tudnak banni a kutyakkal, ezert van ez.

Nalunk sajnos az ilyen kutyakkal van a legtobb baj a kornyeken, mert a kedves gazdak kerti disznek veszik, szerzik, f@szmeregetesre, de foglalkozni csesznek veluk, onsetaltatoak, agresszivek. Es hiaba tortent bejelentes tobbszor is, mindenfele szerveknek, senki nem tesz semmit.

Na ilyesmik miatt vannak az eloiteletek, nagyon meg tudom erteni, de en szemely szerint soha nem szologatnek be embereknek az utcan, sot, csunyan se nezek, csak megyek a dolgomra.

Sajnos mast nem tudsz tenni, minthogy nem foglalkozol a beszolasokkal.

2021. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Karakan kutyak, jo kutyak, egyenisegek ... de mondjuk szerintem minden kutyafajta jo, ha a gazdi is 'jofajta'.
2021. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2# szerencsére a környékünkön ez nincs kevesen tartunk ilyen fajtát azt is tisztességesen , de pl rengeteg kistestű kobor simán nekitámad a pórázon lévő kutyáimnak. (Nem csinálnak vele semmit érdekes mód , ha nagyobb akkor már viszont ők is védik magukat) , de mi szájkosárral járunk , hogy ne féljenek tőlük. Múltkor megtámadta őket egy nagytestű keverék , sikerült az egyik szájkosarat elszakitani s sajnos odakaptak amiből mi jöttünk ki rosszul , mert ők bizony "harcikutyák".
2021. jún. 28. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Foglalkozz a magad tolgaval".

És menj tovább.Az emberek idióták és azok is maradnak.

Ha nem azért csesztetnek mert bull típusúd van akkor azért,mert kicsi fajtád van.

"Az nem is kutya,nagyobb a macskám"

Köszönjük az összes ilyen Emesének,tudjuk hogy sok kutya kisebb mint egy macska.Emiatt nevezhető kis termetű,társasági,városba való kutyának.


Akinek agara van az rendszeresen "éhezteti" a kutyát.Mert annyi halvány fingjuk sincs a fajtákról,hogy felismerjenek egy agat és tudják mitől olyan karcsú.(nem sovány!)


Akinek francia/angol bulldogja vagy mopsza van annak disznója van.

"Az nem is kutya,a kutya nem röfög."


Akinek malinoisa van rendszerint német juhászt tart az emberek szerint.

A tacskót hot dogozzák,természetesen 'minden yorkie/csivava' idegbeteg és kisebbségi komplexusos (nem,neveletlenek).


Mindenkire aggatnak valami jelzőt.

2021. jún. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az en kutyam mindig elviszi a 'showt' ... hiaba vagyok jokepu, hiaba oltozkodom divatosan es hiaba gyurom ki a testem, a lanyok mindig csak a kutyammal foglalkoznak - pedig en is csovalom a farkam :)))
2021. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján a kutyáid jólneveltek, szocializáltak és hallgatnak rád, így semmi gond nem lesz. Nekem 2 kisgyerek mellett van egy bull típusú keverék, imádja a gyerekeket, a macskát, szófogadó, semmi baj vele. Igaz, nálunk a gyerekek voltak előbb, a kicsi volt másfél éves, mikor jött a kutya, de akkor se lenne gond, ha fordítva lett volna szerintem, mindenkit szeret. A legtöbb ember semmit nem tud ezekről a kutyákról, csak megy az "úristen, harcikutya". Ne törődj vele.
2021. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem bírom őket, mert a többség szarul van nevelve. A városomban a legtöbb cigunak van. Önsétáltatók, harapják a bicikliseket...

Gyerekbarátok, sokszor viszik a kis 5-6 éves puják póráz nélkül végig az utcákon, ráuszítva a macskákra.

2021. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálunk labrador harapta meg a biciklist. Nem fajtától függ , ezek a gazdák hibái.
2021. jún. 29. 13:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Imádom őket, minden vágyam egy bullterrier, de egyszer egy amstaffot is szeretnék majd.

Részemről az ilyen-olyan törpe vakkancsokat rühellem, sokkal gyakoribb, hogy neveletlenek és agresszívak, de mivel azok kicsik, nem tudnak emberben kárt tenni, ezért senkit nem zavarnak, mert jajjde cukik. Bezzeg ha egy teljesen békés nagyobb testű vagy bull típusú kutya sétál az utcán, az emberek lábon kihordanak egy infarktust, mintha bármelyik pillanatban nyakon haraphatná a kutya.

2021. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!