Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megevett egy zacskót a nagytes...

Megevett egy zacskót a nagytestű kutya, Lehet gond belőle?

Figyelt kérdés
Bekötött zacskó volt, benne maradék csirkebőr amit neki akartam adni, de megette zacskóval együtt, még mielőtt kibonthattam volna.
2021. jún. 30. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
igen!! mar hogy ne lehetne belole baj!? azonnal allatorvos!!
2021. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A biztonság kedvéért vidd orvoshoz
2021. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet baj belole. Figyeld holnapig, ha nincs szeklet akkor allatorvos foltetlenul.
2021. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Vagy gond lesz, vagy nem. Figyeld a viselkedését, ürülékét. Ha kedvet lennék válik, illetve nem ürül ki, vidd orvoshoz. Az enyém is megevett egy zacskót a napokban. Kölyök. Szépen kijött a kakival együtt.
2021. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

*kedvetlenné válik, bocsánat.

Amúgy az állatorvos is csak azt mondaná, hogy figyeld, hogy kijön-e magától. Hanem jön ki, csak akkor van gond.

2021. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg átmegy rajta, kárt nem okoz, mert nem éles tárgy. Mindenesetre figyeld a viselkedését.
2021. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ki fogja hányni.
2021. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora zacskó. Ha nagyobb, akkor lehet, hogy megreked a gyomorban és akkor okozhat bajt. Elakadhat a belekben is, az még veszélyesebb. Mindenképpen figyeld pár napig, mert azért kijöhet elöl is, hátul is.

Az én kutyusom egy üres zacskót evett fel még kölyökként, két nap múlva kihányta és semmi baja nem lett szerencsére.

2021. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!