Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az erősebb a Dobermann,...

Melyik az erősebb a Dobermann, Rottweiler,Pitbull?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 19:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
Amelyik először talál jó fogást. Én láttam orosz videón pitbullt könnyedén legyőző rotit, de olyat is, amikor a roti került bajba. A dobermant sem szabad leírni, mert ő a leggyorsabb közülük, viszont a súlypontja túl magasan van, emiatt borulékonyabb.
2021. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
A mamám prokolja az legerősebb!😂😎
2021. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Elméleti síkon érdekel
2021. júl. 2. 15:12
 14/30 anonim ***** válasza:
19%

Csak ugy “elmeleti sikon” irom:

Doberman nem jo,a pittek hamar kinyirjak

Roti tul hulye es jol kepzett pittel szemben annak is keves az eselye

Pitbull…aki szereti ezt a fajtat annak jo,sok munka,ido es penz ameddig jo kutyat nevelsz belole de ha mar ebben gondolkozol(elmeleti sikon) akkor talan az a jo.

Amugy en a helyedben keresnek egy jo Kangalt(ha van ilyen Magyarorszagon mert azert el vannak puhitva mar lassan diszkutyak, itt nalunk Erdelyben meg lehet talalni jo Kangalt) ha kemenyen edzed es odafigyelsz,hogy jol fejlodjon,taplalkozas meg minden akkor az eselyesebb barmelyiknel. A nevelesnel oda kell figyelni mert legtobbjuk hajlamos ra,hogy elengedi az ellenfelet ha az behodol.

Nekem kaj es kangal keverekem volt anno az sok “hires” pitbullnak meglepetest okozott.

Na meg kell egy jo allatorvos aki bevallalja es nem jelent fel miutan osszevarta a kutyadat:)

Amugy nem biztatlak erre mert habar jo penz van benne de hulyeseg. En is megprobaltam anno de most mar nem csinalnam.

2021. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%

Azért hasonlíts már össze egy pitet meg egy Kangalt.

Ég és föld a kettő.Viadalokon nem is indítják őket egy csoportban.

Pit közép kategória,Kangal óriás.Egyértelmű,hogy ki nyer.


De kár ilyesmiken agyalni.Egy kutya nem azért él és létezik,hogy elvegye egy másik életét.

Nem is szabad erre nevelni,nem is szabad erre használni.Te sem lettél gladiátor.

2021. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

#15

A pitbull szét szedné a kangalt, semmit nem ér az a kutya, még házőrzőnek sem alkalmas!

2021. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
Ja,nyílván egy 25kg-os kutya majd sokat fog érni a 60+ kilós kutyával szemben.
2021. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
De, az a kutya csak nagydarab, a pitbull izmos, jóval több erő van benne. Kettejük közül szerinted melyik húzza súlyt? Hát, nem is az a lomha kangal, hanem a pitbull! Ennyi. A pitbull ketté szedné azt a hülye kangalt, nagyon gyenge kutya! 😂😂
2021. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%

A pitbull a saját súlycsoportjában kb. verhetetlen, de az ilyen nagytestű pásztorkutyák, masztiffok ellen nem sok esélye van. Én nem egy olyan orosz videót láttam, ahol a pitbull szegett nyakkal ottmaradt a földön.

A hosszúszőrű fajtákkal pedig csak akkor tud valamit kezdeni, ha végtagra vagy orra megy. Egy kau bundáját nehezen harapja át.

A 90-es években volt egy Racsni nevű komondor, az négy game pit lábát tépte le, többet nem is hívták ki verekedni.


A súlyhúzás meg. Láttam sima kangalt 5 tonnás traktort elhúzni. Anélkül, hogy valaha is edzették volna erre. A súlyhúzó piteket egész életükben erre edzik, speciális kaját kapnak, vitaminokkal bombázzák, sokszor szteroiddal, fehérjebombákkal. Azon a kaján, amin egy pásztorkutya elél a nyáj mellett (savó, kis hús, kenyér), egy pitbull a hőháztartását nem tudná fenntartani, nemhogy súlyokat húzgálni.


És eleve hülye példa a súlyhúzás. Egy 91kg-os férfi súlyemelő felemel 260kg-ot, de kb. egy 70kg-os bokszoló simán kiütné.

2021. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és disznón edzett argentin dogok is legyőzik a game piteket, pedig ott jóval kevesebb a méretkülönbség.
2021. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!