Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám szájával?

Mi lehet a kutyám szájával?

Figyelt kérdés
A szája legszélén mindkét oldalt, de leginkább csak a jobb oldalin sorjában ilyen pici kis dudorok nőttek, és a száját se tudja ott normálisan becsukni, ha pedig liheg, akkor nagyon-nagyon hátrahúzódik, és kilátszanak oldalt is sokkal jobban a fogai. 11 éves, és pár hónapja volt egy emlődaganata, amit eltávolíttattunk, és az teljesen be is gyógyult, és néztem, de szájrákra utaló dudort nem látok. Valakinek valami ötlet/tapasztalat?

2021. júl. 2. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kép nélkül még ha lenne itt állatorvos, akkor se hiszem, hogy tudna érdemben bármit mondani. Én laikus vagyok.
2021. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvos. Nem értem, miért nem egyértelmű ez. (Főleg daganatos kórelőzménnyel.)
2021. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%
Orvoshoz minnél hamarabb
2021. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert volt emlődaganata ne gondolj egyből a legrosszabbra, azért írom, mert írtad, hogy nem találtál szájrákra utaló jeleket, dudorokat. Bármi lehet az oka, de mindenképpen vidd orvoshoz és majd ő megmondja mi az. Felesleges ötletelni, hogy mi lehet az, jobb a biztos szakvélemény. Ha valakinek volt hasonló azzal sem vagy előbbre, az nem ér fel egy diagnózissal, mert lehet a te kutyusodnál más okoz hasonló tünetet. Ha már meg van az ok, akkor már érdemes kérdezősködni, kinek hogy gyógyult, első körben orvos.
2021. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
kinek hogy gyógyult.. Ez alatt az értem, hogy kinek mit adott például a problémára a doki, mikor jött rendbe stb.. még véletlenül sem azt, hogy itt adjon valaki gyógymódot csak tapasztalat cserére gondolatom, nem gyógyításra.
2021. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Itt látszódik mi lehet, csak ki kell törölni a vesszőt

2021. júl. 2. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Torold ki a vesszot es tegyel rendes linket
2021. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem engedi hogy válaszoljak
2021. júl. 2. 16:55
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Megneztem a keped.

Egeszseges kutyam szaja is ilyen. Fiatal,rendszeresen sokat sportolunk,igazi husokon el.

Most neztem meg.


Semmi baja a kutyadnak.

2021. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!