Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibe tesszuk julius 1-tol a...

Mibe tesszuk julius 1-tol a kutyakakit,ha nem arulhatnak a boltok julius 1-tol egyszerhasznalatos muanyag termekeket?

Figyelt kérdés

Kezzel szedjuk fel?

Vagy vigyunk septut lapatot es cipeljuk,amig 1 km mulva lesz kuka?

Ujsagpapirral szedjuk fel?



2021. júl. 3. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Vannak lebombló kutyakaki zacskók.
2021. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ott is lehet hagyni ... tegyel ra egy kis tablat: "rogton jovok" felirattal :)))
2021. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Papírzacskó?
2021. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
12%
Megfogod a kicsi kezeddel és elbattyogsz vele a kukáig
2021. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Hazaviszed a kezedben es beledobod a kukaba buzologni.
2021. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ebből is a papír verziót fogják árulni, mint zöldség-gyümölcs-kiflis zacskóból, szívószálból, satöbbi.
2021. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Papír, b***d meg. Abban is elfér a kutyaszar. Amúgy meg műanyagtól függetlenül el kellene gondolkodni azon, hogy a hótt' trendi lakóparki I. emelet 48 négyzetméter másfél szobában tényleg kell-e kutyát tartani.
2021. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

7, miért, a te kutyád szaladgál a házban? Akkor nem foglalkozol vele eleget. Az enyém kifárad a séták közben, bent iszik egyet és lefekszik pihenni. Lakóparki lakásban ugyanezt csinálná, mert én aktívan foglalkozom vele, ha már van. Nem kerti dísz.

Mellesleg nem is értem, hogy keverted ide ezt a lakóparkos dolgot. Csak nem azért mert azt gondolod hogy akinek kertesháza van, annak nem kell sétáltatni, csak kibszni a kertbe? Aki sétáltat, annak bizony szednie kell a szart, sétáltatni pedig a kertesházban élő kutyát is kell, ugyanúgy mintha lakásban élne. Tehát minden kutyatartónak szednie kell a szart ha tetszik ha nem, aki meg nem viszi napi szinten sétálni, az inkább tartson aranyhalat, azt nem kell.

2021. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Örülök a megkeresésnek. Az én kutyám nem szaladgál a házban, ugyanis nekem olyan kutyám van, ami kültéren is megél. Van rajta bunda, ami a hidegtől és melegtől egyaránt megvédi, van neki hőszigetelt, szalmával mindig ellátott kutyaóla és a kertben akkora területen szaladgál, hogy azt bejárni is bőven elég neki. Sőt, melegben még fürdetem is, bár annak részemről mindig gyors futás a vége.

Szerintem ez a kutya élettere, bár én nem vagyok agyonképzett városi értelmiségi, csak szimplán felszedem hetente egyszer (de inkább többször) a kutyaszart. A lakóparki vagy lakótelepi lakás nem kutyának való, akkor sem, ha a gazda úgy gondolja.

Nem mellékesen én is sétáltatom ám a kutyámat, de már vagy tíz éve papírzacskóba gyűjtöm a kutyaszart. Akkoriban vezették be a multik a pékségeikben a papír csomagolóanyagokat és azóta ezeket használom. Az is megérne egy misét, hogy a kenyérnek vagy más pékipari terméknek már lassan egy évtizede rendelkezésre áll a papírzacskó, mer' abba' nem fülledik bele és lebomlik, de ha a kutya kitolja a napi adagot, arra teljesen jó volt eddig a nejlonzacskó. Szerintem ez a greenwashing iskolapéldája, de ehhez nem érthetek.

2021. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Engem meg ugy neveltek:


"nezz a labd ele hulyegyerek es ne vegyel fel minden kutyaszart a foldrol!"

2021. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!